“Shazam!” Yönetmen, O Viral Gişe Yorumunda

Warner Bros aracılığıyla Sanki filminin başarısız olmasının yarattığı baskı yetmiyormuş gibi, insanlar onun viral Reddit yorumunu bağlamından kopararak David F. Sandberg’in başını belaya sokmaya çalışıyor. Şimdi birlikte Shazam! Tanrıların Öfkesi sinema salonlarında patlayan ve yanan yönetmen, sohbeti görünüşteki kayıtsızlığından filmin gişe performansına yönlendirmeye çalışıyor. Bu sırada, Bizden geriye kalanlar yıldız Bella Ramsey, 2. sezonun çıkış […]

“Shazam!”  Yönetmen, O Viral Gişe Yorumunda

Warner Bros aracılığıyla

Sanki filminin başarısız olmasının yarattığı baskı yetmiyormuş gibi, insanlar onun viral Reddit yorumunu bağlamından kopararak David F. Sandberg’in başını belaya sokmaya çalışıyor. Şimdi birlikte Shazam! Tanrıların Öfkesi sinema salonlarında patlayan ve yanan yönetmen, sohbeti görünüşteki kayıtsızlığından filmin gişe performansına yönlendirmeye çalışıyor.

Bu sırada, Bizden geriye kalanlar yıldız Bella Ramsey, 2. sezonun çıkış penceresiyle fandomla dalga geçiyor, ancak yakında gelmesini bekliyorsanız, bazı kötü haberlerle karşılaşabilirsiniz.

Pedro Pascal, vekil babayı çok önce canlandırdı. mandaloryalı Ve Bizden geriye kalanlarAslında

pedro pascal umudu
Toz yoluyla

Pedro Pascal’ın, filmde mükemmel vekil babayı oynadığına göre, Hollywood’un acımasız Hollywood geleneğinden kaçmakta zorlanacağını düşünebilirsiniz. mandaloryalı Ve Bizden geriye kalanlarancak böyle bir karakteri ilk kez 2018’in bilim kurgu gerilim filminde canlandırmıştı. Olasılık.

Hikaye, uzak bir ayda değerli taşları toplamaya çalışan bir baba ve kızının hayatta kalma mücadelesine karışmasını konu alıyor. Bildiğimiz başka bir kıyamet sonrası hikayesine çok benziyor, ha?

Shazam! yönetmen, filmin düşük performans göstereceğini bilmekle ilgili önceki sözüne ışık tutuyor

tanrıların shazam öfkesi
Warner Bros aracılığıyla

Felaket boyunca oturmak Shazam! Tanrıların Öfkesi lansman, David F. Sandberg’in bugünlerde uğraştığı tek drama değil. Yakın tarihli bir Reddit Soru-Cevap bölümünde, yönetmene gişe tahmini hakkındaki duyguları soruldu ve hemen hemen devam filminin başarısız olacağını zaten bildiğini söyledi. Pek çok insan, görünüşte profesyonelce olmayan yorumu için şimdi Sandberg’e sesleniyor, ancak o, bunun bağlamından koparıldığında ısrar ediyor.

Bella Ramsey ne zaman bekleyebileceğinizi açıklıyor Bizden geriye kalanlar ikinci sezon ve yakın zamanda değil

Joel, HBO'nun 'The Last of Us' dizisindeki intihar girişimi hakkında konuştu
HBO aracılığıyla görüntü

Pek çok yeni gelen, hala yaşanan her şeyi işlemeye devam ederken, Bizden geriye kalanlar HBO ve Naughty Dog’daki ekip, birinci sezon ve özellikle onun patlayıcı finali için zaman kaybetmeyi göze alamaz ve şimdiden uyarlama için zemin hazırlıyor. Sonuncu Bölüm II iki televizyon sezonu daha şeklinde.

Bunun ne kadar süreceğini kimse tahmin edemez, ancak Bella Ramsey bize korkunç bir tahminde bulunmak için burada. ile yaptığı bir röportajda açıkladığı gibi Bağımsız, başına çarpıştırıcı, Joel ve Ellie’nin küçük ekranlara dönmesi en az iki yıl alacak. “Biraz zaman alacak,” dedi. “Sanırım muhtemelen bu yılın sonunda, önümüzdeki yılın başında çekim yapacağız. Bu yüzden muhtemelen 2024’ün sonu, 2025’in başları olacak.”

Sadece ön prodüksiyon için dokuz ay delice geliyor. Pekala, mükemmellik zaman alır ve eminim çoğumuz bir sonraki bölümü tüm o övülen görkemiyle almak için biraz daha beklemeye istekli oluruz.

Teknory