Daha önce durdurulan Microsoft aksesuarlarının geri getirilmesi

Geçen yılın nisan ayında Microsoft, popüler klavyelerini, farelerini ve web kameralarını kullanımdan kaldırdı. Artık Incase ile yapılan ortaklık sayesinde PC aksesuarları geri dönüyor Sınır. Yazılım şirketi, Microsoft markalı donanımlardan uzaklaşarak Surface markalı aksesuarlara odaklandı. Microsoft’un kıdemli iletişim yöneticisi Dan Laycock, “İleriye dönük olarak Surface markası altında Windows PC aksesuarları portföyümüze odaklanıyoruz” dedi. Sınır Nisan içinde. […]

Daha önce durdurulan Microsoft aksesuarlarının geri getirilmesi

Geçen yılın nisan ayında Microsoft, popüler klavyelerini, farelerini ve web kameralarını kullanımdan kaldırdı. Artık Incase ile yapılan ortaklık sayesinde PC aksesuarları geri dönüyor Sınır.

Yazılım şirketi, Microsoft markalı donanımlardan uzaklaşarak Surface markalı aksesuarlara odaklandı. Microsoft’un kıdemli iletişim yöneticisi Dan Laycock, “İleriye dönük olarak Surface markası altında Windows PC aksesuarları portföyümüze odaklanıyoruz” dedi. Sınır Nisan içinde. Sonuç olarak, Microsoft markalı mevcut tüm PC aksesuarları satıldı ve üretimi durduruldu.

AYRICA BAKINIZ:

CES 2024: Bu dizüstü bilgisayarın tuhaf dokunmatik yüzeyi YouTube takıntılı kullanıcılar içindir

Incase ile yapılan bu yeni ortaklık, Microsoft tarafından tasarlanan ürünleri tüketicilere tam olarak eskisi gibi geri getiriyor; tek fark, her ürünün Microsoft logosu yerine Incase yaprağıyla süslenmesi.

Microsoft tarafından tasarlanan ilk 23 aksesuar görüntülenebilir ancak henüz satın alınamaz. Incase’in web sitesinde. Çeşitli klavyeler, fareler, kulaklıklar, hoparlör ve web kamerası içerirler. Ürün yelpazesinde Sculpt Ergonomic Masaüstü klavyesi ve Bluetooth Ergonomic Mouse gibi hayranların en sevdiği modeller yer alıyor.

Incase’in ana şirketi olan Onward Brands’ın CEO’su Charlie Tebele, bir röportajda şöyle konuştu: Sınır Ortaklığın bir parçası olarak yeni bir ergonomik klavye de dahil olmak üzere Microsoft tarafından tasarlanan yeni ürünler piyasaya sürülecek.

Ürünlerin ikinci çeyrekte satışa sunulması planlanıyor.

Konular
Klavyeler Microsoft

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow