Yönetmen Dan Trachtenberg Prey 2 Hala Tartışılıyor: “No One Stopped”

Özet Kurban yönetmen Dan Trachtenberg, olası bir devam filmi için devam eden tartışmalara dair ipuçları veriyor. özel akış sürümü Kurban 2022’de forma dönüş olarak selamlandı, geniş beğeni topladı ve Hulu’nun en çok izlenen yayın prömiyeri oldu. Eğer av 2 Yeşil ışık yakıldığında, potansiyel olarak birden fazla Predator filmini yöneten tek yönetmen olma ve birden fazla […]

Yönetmen Dan Trachtenberg Prey 2 Hala Tartışılıyor: “No One Stopped”

Özet

  • Kurban yönetmen Dan Trachtenberg, olası bir devam filmi için devam eden tartışmalara dair ipuçları veriyor.
  • özel akış sürümü Kurban 2022’de forma dönüş olarak selamlandı, geniş beğeni topladı ve Hulu’nun en çok izlenen yayın prömiyeri oldu.
  • Eğer av 2 Yeşil ışık yakıldığında, potansiyel olarak birden fazla Predator filmini yöneten tek yönetmen olma ve birden fazla girişte aynı kahramanın yer alması da dahil olmak üzere daha fazla Predator serisi ilkini sunma potansiyeline sahiptir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kurban yönetmen Dan Trachtenberg, tartışmaların av 2 halen devam etmektedir. Beşinci giriş yırtıcı serisi, 2022’lerin özel akış sürümü Kurban uzun süredir devam eden bilim kurgu serisi için forma dönüş olarak kabul edildi. 20th Century Studios, geniş çapta beğeni toplamasına ve Hulu’nun en çok izlenen yayın prömiyeri olmasına rağmen, bir devam filmi için yeşil ışık yakıp yakmayacağını henüz açıklamadı.

ile konuşmak Oynatma Listesi, Trachtenberg’e olası bir takibe dahil olup olmadığı soruldu. Yönetmen, bir devam filminin geliştirilmesinde aktif olarak yer alıp almadığını söyleyemediğini kabul etse de, filminin yapımının sonlarına doğru “gerçekten heyecan verici konuşmalar” hikayenin bundan sonra nereye gidebileceği hakkında. Ayrıca potansiyel fikirler hakkında düşünmeyi asla bırakmadığını söyledi. Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

“Şu anda bunun hakkında gerçekten bir şey söyleyemem ama filmi bitirirken gerçekten heyecan verici konuşmalar yaptığımızı söyleyebilirim. Stüdyo, ben, yazar ve yapımcılar bundan sonra ne çılgınca şeyler yapabileceğimiz hakkında. Ve ben hiç durmadım, kimse ilerlemenin ne kadar harika olabileceğini düşünmeyi bırakmadı.”


Prey 2, Daha Fazla Predator Franchise İlki Sağlayabilir mi?

1987’leri yaratan temel avcı-av-av dinamiğine dönüşü için övgü aldı. yırtıcı Böylesine büyük bir başarının ardından Trachtenberg, diziye yaklaşımına birkaç yeni unsur da ekledi. film, özel bir akış sürümüne sahip tek franchise girişi olmasının yanı sıra, Yerli seslerin varlığını önemli bir özellik olarak tanıtarak benzersiz bir bakış açısı da sundu. Tratchenberg, iyi bilinen bir hikayeyi geleneksel olarak gözden kaçan bir bakış açısından yeniden anlatarak, bir dizi kalitesiz devam filmi nedeniyle uzun süredir bayatlamış bir seriye yeni bir bakış açısı getirmeyi başardı.

20th Century Studios yeşil ışık yakmaya karar vermeli mi? av 2 Tratchenberg’in kamera arkasında olmasıyla birlikte, çığır açmaya devam etme potansiyeline de sahip. Potansiyel olarak birden fazla yönetmenlik yapan tek yönetmen olmanın ötesinde yırtıcı film, eğer Tratchenberg’in planları av 2 Amber Midthunder’den Naru’nun dönüşünü içerse de, aynı kahramanı içeren ilk giriş olacaktı. Arnold Schwarzenegger’in Dutch’ı bile, daha sonraki filmlerde karakterini geri getirmek için tekrarlanan girişimlere rağmen, birden fazla filmde yer almadı.

Bu tür bir başarı ile Kurban‘S sürüm beğenildi, bir devam filmi sonunda yeşil ışık yakacak gibi görünüyor. Dahası, filmin kredi sonrası animasyonları daha fazla Predator gemisinin potansiyel dönüşüne işaret ederken, Naru’nun Yautja olarak bilinen zorlu uzaylılara karşı devam eden mücadelesinin temeli çoktan atıldı. Umarım, Tratchenberg’in planlarına devam etmesine izin verilmesi çok uzun sürmez. av 2.

Kaynak: Oynatma Listesi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow