Daily Authority: ???? Pixel 8 Pro’nun yeni(ish) gece görüş hileleri

???? Günaydın ve Daily Authority’nin Salı günkü sayısına hoş geldiniz! Arkadaşlarım çok karışık eleştiriler verse de yarın Scream VI’yı görmeyi dört gözle bekliyorum. İlk olarak, bir Pixel 8 Pro hikayesi ve Apple’ın tartışmalı hamlesi dahil olmak üzere günün en iyi teknoloji manşetlerine geçelim. Pixel 8 Pro’nun yeni (ish) kamera numarası Lansmana hala aylar olmasına rağmen, […]

Daily Authority: ???? Pixel 8 Pro’nun yeni(ish) gece görüş hileleri

???? Günaydın ve Daily Authority’nin Salı günkü sayısına hoş geldiniz! Arkadaşlarım çok karışık eleştiriler verse de yarın Scream VI’yı görmeyi dört gözle bekliyorum. İlk olarak, bir Pixel 8 Pro hikayesi ve Apple’ın tartışmalı hamlesi dahil olmak üzere günün en iyi teknoloji manşetlerine geçelim.

Pixel 8 Pro’nun yeni (ish) kamera numarası

Pixel 8 Pro 5K2 ölçeklendirilmiş 1

Lansmana hala aylar olmasına rağmen, Google’ın Pixel 8 serisi için sürekli bir sızıntı görüyoruz. Bugünün sonuncusu, şuradaki insanların izniyle geliyor: 9to5Googleve her şey telefona yönelik yeni (ish) bir fotoğrafçılık özelliği ile ilgili.

  • En son Google Kamera uygulaması güncellemesinin bazı Columbo tarzı kod araştırmaları, Pixel 8 Pro’nun Gece Görüşünü iyileştirmek için birden çok kameradan alınan çekimleri harmanlayabilen yeni bir kamera özelliğinin ayrıntılarını ortaya çıkardı.
  • Deja-vu alıyorsanız bunun nedeni, bu numaranın Pixel 7 Pro’da zaten mevcut olmasıdır.
  • Çok kameralı Süper Çözünürlüklü Yakınlaştırma, siz yakınlaştırma yaparken mevcut en üst düzey Pixel amiral gemisinde devreye giriyor, ancak özel telefoto atıcıya geçmek için yeterince uzak değil.
  • Hem telefoto lens hem de birincil kameradan gelen görüntüler birleştirilerek görüntünün merkezi daha fazla ayrıntı ve netlikle geliştirilir.
  • Görünüşe göre Google, teknik aynı kalarak, Pixel 8 Pro’daki Night Sight görüntülerinde aynı numarayı kullanabilir.
  • Normal Pixel 8’de özel bir telefoto atıcı olmayabilir, bu nedenle bu, Pixel 8 Pro’ya özel bir özellik olmalıdır.

Apple mahkemeleri sessiz anahtar öldürücü hareketle tartışma yarattı

iPhone 15 Pro sessiz düğmesi sızıntısı

OnePlus’ın uyarı kaydırıcısını OnePlus 10T’den kaldırdığını hatırlıyor musunuz? Bu tartışmalı hareketle ilgili (mutsuz) düşüncelerini hızlı bir şekilde ifade eden birçok uzun vadeli fiziksel geçiş hayranı da öyle.

Görünüşe göre Apple, iPhone’un sessiz anahtarını kapatarak benzer tartışmalara yol açıyor olabilir.

  • Twitter tipster’dan yeni sızan iPhone 15 Pro görüntüleri ve videosu KaridesElmaPro telefonun ses tuşları ve sessiz anahtarı için yeni bir tasarım gösterin.
  • Mevcut iPhone kullanıcılarının, kaydırıcının yerini alan yeni bir katı hal sessize alma düğmesiyle telefonlarını hızlı bir şekilde sessize almalarını sağlayan dokunsal kaydırıcı için perdeler gibi görünüyor.
  • Sesi artırmak veya azaltmak için iki ayrı ses tuşu da olmayacak, bunların yerini büyük bir kapasitif düğme alacak.
  • Görünüşe göre bu, normal iPhone 15’in anahtar tarzı kaydırıcısını koruyarak yalnızca bir Pro hareketi olacak.

Salı Şeyi

Bugün saçma bir şey. En sevdiğim şairlerden birinin bu uygun Salı temalı küçük şiirini paylaşayım dedim. Brian Bilston.

brian bilston salı günü

İster bir yorganın altında, ister dünyanın dışında, Salı gününün geri kalanının tadını çıkarın!

Paula Beaton, Kopya Editörü.


Daily Authority: ???? Pixel 8 Pro’nun yeni(ish) gece görüş hileleri

Teknory