En iyi yenilenmiş iPad Air fırsatı: Beats kulaklık paketinde %23 indirim

TL;DR: 20 Mayıs itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air (16GB veya 32GB, WiFi) edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Beats Flex kulaklıklar ve diğer aksesuarlarla birlikte yalnızca 114,99 ABD dolarına — liste fiyatından %23’e kadar tasarruf etmenizi sağlar. Bütçe dostu bir iPad istiyorsanız(yeni bir sekmede açılır), yüksek kaliteli yenilenmiş bir model ararken daha şanslı olabilirsiniz. 114,99 ABD Doları […]

En iyi yenilenmiş iPad Air fırsatı: Beats kulaklık paketinde %23 indirim

TL;DR: 20 Mayıs itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air (16GB veya 32GB, WiFi) edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Beats Flex kulaklıklar ve diğer aksesuarlarla birlikte yalnızca 114,99 ABD dolarına — liste fiyatından %23’e kadar tasarruf etmenizi sağlar.


Bütçe dostu bir iPad istiyorsanız(yeni bir sekmede açılır), yüksek kaliteli yenilenmiş bir model ararken daha şanslı olabilirsiniz. 114,99 ABD Doları (kayıt 149 ABD Doları) veya 129,99 ABD Doları (159 ABD Doları) karşılığında 16 GB veya 32 GB dahili depolamaya sahip sıfıra yakın bir iPad Air’e bu şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca her iki iPad de Beats kablosuz kulaklık, kılıf, ekran koruyucu, ekran kalemi ve şarj cihazlarıyla birlikte gelir.

Beats kulaklıklar ve diğer özelliklerle birlikte gelen bir iPad’de tasarruf edin

Bu iki iPad arasındaki tek fark, dahili depolama kapasitesidir. Her ikisi de sıfıra yakın durumda ve onlara “A” sertifikalı yenilenmiş kalite verildi – kullanıldığını bile fark etmeyebilirsiniz.

9,7 inçlik Retina Ekran, ister yeni bir şovu izleyin, ister oyun oynayarak zaman öldürün, size bir HD görüntü sunar. Birlikte verilen ekran koruyucuyu ve kılıfı takarak tabletinizi güvende tuttuğunuzdan emin olun.

WiFi’ye bağlanın ve birkaç e-postayı yanıtlayın veya 5 MP arka kamerayı kullanarak bir fotoğraf çekin. Dolu bir pille, her iki iPad de 10 saate kadar tarama, video oynatma veya müzik çalıştırabilir. Bir kalemle birlikte bir şarj kablosu ve bloğu dahildir. Her iki iPad de iOS 12.5.6’dan sonra güncellenemez, ancak bu güncelleme özellikle güvenlik açıklarını düzelt(yeni bir sekmede açılır) ve eski cihazları modernize edin.

Her iki tablet de yenilenmiş bir çift Beats Flex Kablosuz Kulaklık ile birlikte gelir(yeni bir sekmede açılır). Rahat bir Flex-Form kablosuna bağlı bir çift manyetik kulaklıkla 12 saate kadar rahat dinlemenin keyfini çıkarın. Kulaklıklar, özel konfor ve çift odacıklı akustik ses için dört kulak ucu seçeneğiyle gelir. Yerleşik bir Apple W1 yongası bile vardır, böylece iCloud ile eşzamanlayabileceğiniz herhangi bir Apple aygıtıyla eşleştirilebilirler.

Bu kulaklıklar açık kutu iadeleriydi ve test edildiklerinden, temizlendiklerinden ve orijinal kutularına geri döndüklerinden emin olabilirsiniz.

Yeni gibi bir tablette çalışın veya oyun oynayın

Tam fiyatlı teknolojiyi atlayın ve A Sınıfı yenilenmiş bir tableti daha ucuza kapın:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory