Daisy Ridley, Harrison Ford ve Carrie Fisher’la İlk Star Wars Okumalarını Hatırlıyor

Özet Daisy Ridley, Harrison Ford ve Carrie Fisher’la birlikte ilk Star Wars senaryosunu okurken anlaşılır bir şekilde gergindi ama sinirlerini yendi ve harika bir performans sergiledi. Ridley, Rey rolü nedeniyle hayranlarından yoğun eleştirilere maruz kaldı, ancak duygularını işlemek için COVID-19 karantinasını kullandı ve Star Wars evrenine dönmenin heyecanını yaşıyor. Ridley, Star Wars filmlerinde çalışırken olumlu […]

Daisy Ridley, Harrison Ford ve Carrie Fisher’la İlk Star Wars Okumalarını Hatırlıyor

Özet

  • Daisy Ridley, Harrison Ford ve Carrie Fisher’la birlikte ilk Star Wars senaryosunu okurken anlaşılır bir şekilde gergindi ama sinirlerini yendi ve harika bir performans sergiledi.
  • Ridley, Rey rolü nedeniyle hayranlarından yoğun eleştirilere maruz kaldı, ancak duygularını işlemek için COVID-19 karantinasını kullandı ve Star Wars evrenine dönmenin heyecanını yaşıyor.
  • Ridley, Star Wars filmlerinde çalışırken olumlu bir deneyime sahipti ve orijinal üçlemenin yıldızları Ford ve Fisher ile keyifli vakit geçirdi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Devam üçlemesindeki Rey rolüyle tanınan Daisy Ridley, geçtiğimiz günlerde ilk filmin ayrıntılarını açıkladı. Yıldız Savaşları Senaryo okumasını Harrison Ford ve Carrie Fisher’la birlikte yaptı. Ridley rol aldı Yıldız Savaşları: Bölüm VII – Güç Uyanıyor 2015’te devam filmi üçlemesinin odak noktasıydı. Gelecek sezonda Rey rolünü yeniden canlandıracağı için serideki zamanı henüz bitmedi. Yıldız Savaşları: Yeni Jedi Düzeni film. Yaklaşanlar listesinde bir sonraki o olmasa da Yıldız Savaşları filmlerde yine ışın kılıcı kullanacak.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda AlloCiné yaklaşan filmi için basın turundayken Bazen Ölmeyi DüşünüyorumRidley, orijinal üçlemenin yıldızlarıyla ilk okumasını ve onların etrafındayken nasıl tepki verdiğini anlattı. Ayrıca filmin okunması, rol, filmin duyurusunun gizliliği konusunda ne kadar gergin olduğunu ve bu sinirlerin performansını nasıl etkilediğini de belirtti.

“Okumanın ardından ben ve John [Boyega] JJ ile provaya gittim [Abrams] çünkü JJ ‘bu harika değildi’ dedi. Bu yüzden hemen gidip prova yapmamız gerekiyordu çünkü sinirlerimiz çok güçlüydü. Ama evet, çok mutluydum, öylece Harrison’ın arasında oturdum. [Ford] ve Carrie [Fisher]”

Ridley, okumayı ve ardından gelen provayı hatırlarken güldü ve daha sonra röportajda söylediği gibi, üzerinde çalışırken zaman geçirmekten keyif aldı. Yıldız Savaşları“Üç filmin de yapımını çok sevdim ve bunu tekrar yapacağım için çok mutluyum.” Daisy Ridley, Rey rolünde muhteşem anlar yaşadı. Yıldız Savaşlarıve ilk baştaki sinirleri haklı olsa da, kamera karşısındaki performansıyla bunların üstesinden açıkça geldi.

İlgili
Star Wars Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir?

Tüm Star Wars filmlerini ve TV şovlarını kronolojik olarak ve yayınlanma sırasına göre nasıl izleyeceğinizi ve her birinin Star Wars zaman çizelgesine nasıl uyduğunu burada bulabilirsiniz.


Daisy Ridley’nin Yıldız Savaşları Konusunda Neden Gergin Olduğunu Anlamak Kolay

Daisy Ridley, Star Wars The Rise of Skywalker'daki Rey rolünde

Bu kadar büyük ve sevilen bir üçlemede başrolü oynamak Yıldız Savaşları göz korkutucu bir görev, dolayısıyla Ridley’nin tedirginliği kesinlikle anlaşılırdı. Serinin on yıl içinde sinemaya ilk dönüşüne liderlik etmek gibi devasa bir görev herkesi tedirgin etmeye yeterdi ama Ford ve Fisher gibi yıldızların önünde senaryoyu baştan sona okumak onun sinirlerini daha da kötüleştirirdi. Devasa miraslarına rağmen üçlü sette yakınlaştı ve Ridley hâlâ onları sevgiyle düşünüyor.

Bir işte çalışırken başka bir kaygı kaynağı Yıldız Savaşları film, en sadık hayranların seriye yeni bir girişi nasıl elde edeceğidir. Ridley, devam üçlemesinin ve Rey’in hikaye için öneminin hayranlardan yoğun eleştiriler aldığını ve bunun da tedirginliğini daha da haklı çıkardığını anlattı. Ridley, bu tepkiyle nasıl başa çıktığını ve bunun kendisine getirdiği zihinsel ve duygusal zararı anlattı. Duygularını işlemek ve bir sonraki hayata hazır olmak için COVİD-19 karantinasını kullanabildiğini söyledi. Yıldız Savaşları film.

Ridley ilk konuşmasında anlaşılır bir şekilde gergindi. Yıldız Savaşları Han Solo ve Leia Organa’nın önünde okurken okudu. İlk performansını olumsuz yönde etkilerken Ridley, son filmlerde Rey rolüne fazlasıyla hız verdi. Rey olarak geçirdiği dönemden aldığı eleştiriler onun üzerinde duygusal bir etki yarattı ancak heyecanlı olduğunu ve çok çok uzaklardaki galaksiye dönmeye hazır olduğunu gösterdi.

Kaynak: AlloCiné

Star Wars Franchise Posteri
Yıldız Savaşları
Döküm
Mark Hamill, James Earl Jones, David Prowse, Carrie Fisher, Harrison Ford, Daisy Ridley, Adam Driver, Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Rosario Dawson, Lars Mikkelsen, Rupert Friend, Moses Ingram, Frank Oz, Pedro Pascal
Karakter(ler)
Luke Skywalker, Darth Vader, Prenses Leia Organa, Han Solo, Rey Skywalker, Kylo Ren, İmparator Palpatine, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Büyük Amiral Thrawn, Büyük Engizisyoncu, Reva (Üçüncü Kardeş), Beşinci Kardeş, Yedinci Kız Kardeş, Sekizinci Kardeş, Yoda, Din Djarin, Grogu

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow