David Ayer, “Suicide Squad”ın Teatral Kurgusu İçin “Deadpool”u ve “Batman vs Superman”i Suçluyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü 2016’nın olduğu bir sır değil İntihar Timi berbat film, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden zayıf tepkiler aldı ve bu da sonunda 2019’un yeniden başlatılmasına yol açtı. O filmin vizyona girmesinden bu yana yıllar sonra, yönetmen dün davut nedenini ortaya koyuyor İntihar Timi sinemalarda gösterilen film oldu. Ayer, Twitter’da bir hayranın nedenini […]

David Ayer, “Suicide Squad”ın Teatral Kurgusu İçin “Deadpool”u ve “Batman vs Superman”i Suçluyor

Warner Bros aracılığıyla görüntü

2016’nın olduğu bir sır değil İntihar Timi berbat film, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden zayıf tepkiler aldı ve bu da sonunda 2019’un yeniden başlatılmasına yol açtı. O filmin vizyona girmesinden bu yana yıllar sonra, yönetmen dün davut nedenini ortaya koyuyor İntihar Timi sinemalarda gösterilen film oldu.

Ayer, Twitter’da bir hayranın nedenini sorduğunda sorgusuna yanıt verdi İntihar Timi’2015’te yayınlanan ilk fragmandan sonra tonu değişti. Özetlemek gerekirse, filmin ilk fragmanı Queen’in ‘Borhamian Rhapsody’sini kullandı ve aksiyon dolu anlarla karıştırılarak biraz komik görünmesini sağladı. Aynı zamanda yorumlarda da görüldüğü üzere hayranlar fragman sayesinde bu film için heyecanlandı. Ancak son yanıtlarına göre Ayer’in istediği vizyon bu değildi.

Ayer, bunun iki nedeni olduğunu açıkladı. İntihar Timi yeniden kesildi ve filmiyle hiçbir ilgisi yok. Yönetmene göre film, Marvel’ın Deadpool ve alınan cevaplar Batman, Süpermen’e Karşı. Bahsi geçen DC filmi “çok karanlık” olarak görüldü ve yöneticiler başarıyı fark etti. Deadpool bunu taklit etmek istediklerini aldılar İntihar Timi.

Ayer’in bundan haberi olmadığı ve olayın yapımında yer alan kişilerin de olduğu ortaya çıktı. İntihar Timi fragmana tüm filmi yeniden düzenlemesi söylendi. Ayer neler olup bittiğini anladığında, “kariyerimin en kötü tek günü” olduğunu belirterek kalbi kırıldı.

Ayer, orijinal kesiminin bir şekilde var olduğunu ortaya çıkardı. Ancak, asla test edilmedi. film için ideal vizyonunun daha iyi olup olmayacağı da şu anda bilinmiyor. Neyse ki, bu kararların alınmasına neden olan stüdyoda yer alan kişiler artık orada çalışmıyor ve devralanların hem sanatçıya hem de hayranlara saygı duyduğunu iddia ediyor.

Ayer, son zamanlarda Suicide Squad için yönetmenlik ve yazarlık yaptığı dönem ve yayınlandıktan sonra aldığı tepkiler hakkında açıktı. Yazdığı karakterler nedeniyle ölüm tehditleri aldığını ve belirli olay örgüsünün nasıl “içini boşaltıldığını” paylaştı. Neyse ki, şimdi DCU’dan sorumlu James Gunn ile, bazı umutlar var. İntihar Timi — Ayer Cut çıkacaktı.

Teknory