‘M3GAN 2.0’ Çıkış Tarihi Belirlenmiş Olarak Yolda

Yılın ilk gişe başarısı M3GAN mükemmel incelemeler gördü ve şimdi bir devam filminin yolda olduğu onaylandı. Akela Cooper ve James Wan’ın son işbirliği korku komedisine yeni bir giriş niteliğinde ve özellikle Ocak ayında vizyona girenler söz konusu olduğunda biraz sürpriz bir hit oldu. Blumhouse ve Wan’ın Atomic Monster yapım şirketleri, şu anda geçici olarak isimlendirilen […]

‘M3GAN 2.0’ Çıkış Tarihi Belirlenmiş Olarak Yolda

Yılın ilk gişe başarısı M3GAN mükemmel incelemeler gördü ve şimdi bir devam filminin yolda olduğu onaylandı.

Akela Cooper ve James Wan’ın son işbirliği korku komedisine yeni bir giriş niteliğinde ve özellikle Ocak ayında vizyona girenler söz konusu olduğunda biraz sürpriz bir hit oldu. Blumhouse ve Wan’ın Atomic Monster yapım şirketleri, şu anda geçici olarak isimlendirilen devam filmi üzerinde çalışıyor. M3GAN 2.0.

Cooper çoktan senaryo üzerinde çalışmaya başladı bile., yıldız Alison Williams’ın ise ilk filmde yönetici pozisyonundan sonra yapımcı rolüne geçmesi planlanıyor. Benzer şekilde çocuk yıldız Violet McGraw da ilk filmdeki güçlü performansının ardından geri dönecek. Hatta bir çıkış tarihi belirlendi, bu yüzden daha fazlası için 17 Ocak 2025’i işaretleyin M3GAN delilik.

Katil bebek filmi kinayesi daha önce oynanmış gibi görünebilir. M3GAN, ancak bu filmin şirketlerin kara komedi hicvi olarak vizyonu onu bir üst seviyeye çıkardı. Yönetmen Gerard Johnstone, filmin PG-13 derecesine uyması için yeniden çekimler gerektirdiğini, ancak bunların kaliteyi pek etkilemediğini söyledi. 2.0 için dönmesi bekleniyor

Filmin kalitesinin yanı sıra, kampçılığın ve şıklığın ince çizgilerine mükemmel bir şekilde konumlanan mükemmel pazarlama kampanyasını bir araya getirdiğinizde, bu kadar çok hasılat elde etmesi belki de şaşırtıcı değil. Bugüne kadar, M3GAN gişe rakamlarının 100 milyon doları aştığını gördü, bu da doğru pazarlamanın ve franchise bagajının olmamasının bir korku filminin başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceğini bir kez daha kanıtladı.

Eleştirmenler ve izleyiciler tarafından alınan tepkiler benzer şekilde güçlüydü, film şu anda birincisiyle yüzde 95 ve ikincisiyle yüzde 79’da oturuyor. Çürük domates.

M3GAN 2.0 2025 yılında yine filmin arkasında dağıtımcı Universal ile vizyona girecek.

Teknory