Hayranlar, The Flash filminin yeniden başlatılmadan önce “DC evrenini yok edeceğini” düşünüyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-08T12:15:48 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-08T12:15:57 Wonder Woman 3’ün iptali ve James Gunn yönetimindeki diğer planlar arasında, DC hayranlarının bir teorisi var: Flash filmi, yeniden başlatılmadan önce mevcut evrenin “yok edildiğini” görecek. Gunn ve Peter Safran, DC Studios ile uğraşmıyor. Wonder Woman 3 baltalanmış, Man of Steel 2 muhtemelen rafa kaldırılmış ve Aquaman […]

Hayranlar, The Flash filminin yeniden başlatılmadan önce “DC evrenini yok edeceğini” düşünüyor

Yayınlanan: 2022-12-08T12:15:48

Güncellenmiş: 2022-12-08T12:15:57

Wonder Woman 3’ün iptali ve James Gunn yönetimindeki diğer planlar arasında, DC hayranlarının bir teorisi var: Flash filmi, yeniden başlatılmadan önce mevcut evrenin “yok edildiğini” görecek.

Gunn ve Peter Safran, DC Studios ile uğraşmıyor. Wonder Woman 3 baltalanmış, Man of Steel 2 muhtemelen rafa kaldırılmış ve Aquaman olarak Jason Momoa ve Lobo olarak yer alarak “şimdiye kadar anlatılan en büyük hikayeyi” anlatma planları çoktan hareket halinde.

Black Adam’a gelince… DC evreninin hiyerarşisinin değişmek üzere olduğunu söyleyelim, ama Dwayne Johnson’ın umduğu şekilde değil.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Planları henüz onaylanmasa da, birçok kişi Gunn ve Safran’ın DCEU’yu yeniden başlatmayı ve yeniden başlamayı planladıklarına ve The Flash’ın her şeyi sona erdirebileceğine inanıyor.

Hayranlar, Flash’ın DC evrenini “sıfırlaması” gerektiğini söylüyor

Ezra Miller’ın unvanlı speedster olarak ilk (ve muhtemelen son) tek başına gezisini kutlayan Flash filmi, gecikmelere ve birkaç tartışmaya katlandı; özellikle Miller bir özür yayınladı ve skandallardan sonra “karmaşık akıl sağlığı sorunları” için tedavi aradıklarını açıkladı.

Andy Muschietti’nin yönettiği film, “annesinin öldürülmesini önlemek için zamanda yolculuk yapan, ancak farkında olmadan bir çoklu evrenin yaratılmasıyla sonuçlanan değişikliklere neden olan” The Flash’ı takip edecek.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gunn ve Safran, DCEU’yu sarsmak isterken, hayranlar bunun bildiğimiz evreni “yok etmek” ve yeni bir başlangıç ​​yapmak için mükemmel bir fırsat olabileceğini düşünüyor.

“The Flash, Ezra Miller’ın evreni doğrudan yok etmesiyle sona erebilir mi? Çok uygun olurdu,” bir kullanıcı yazdı.

“DC’nin tamamen yeniden başlatılması planlanıyorsa, The Flash ve Aquaman 2’yi değiştirerek The Flash’ın en son gelmesi mantıklı değil mi? En azından o filmi sonunda her şeyi ‘sıfırlamak’ için kullanabilirler, böylece açıklanamayan bir baştan başlamak yerine genel ‘evrenin’ ilerlemesini sağlayabilirler.” yazdı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Üçüncüsü, “Flash filmi, Barry’nin ayağının takılıp evrenin sonunu tetiklemesi ile sona erecek” dedi. tweet attı.

“Flash, kelimenin tam anlamıyla hapisten çıkış kartının nihai halidir. Düzgün yapılırsa tüm evreni yeniden başlatmanın harika bir yolu. Toplam bir yeniden başlatma ise, gevşek uçları olmamalıdır. DCEU’yu temelli bitirin. Tüm karakterlere kapanış yayları verin. Kesinlikle Aquaman 2 ile değiş tokuş yapmalı, ”dördüncü yazdı.

Flash’ın 16 Haziran 2023’te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Aşağıdaki diğer süper kahraman film merkezlerimize göz atabilirsiniz:

Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Ayetinin Ötesinde

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory