DC Hayranları, Atışını Hiç Yapamayan En Gözden Kaçan Kahramanın Yasını Tutuyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü başarısızlıktan sonra FlaşDCEU’nun sinemalarda büyük bir başarı yakalayan en son filmi olan bu talihsiz sinema serisinin hayranları, neyin yanlış gittiğine dair otopsiye çoktan başladılar. Buna, yıllar önce vaat edilen ve asla yayınlanmayan solo filmin yasını tutmak da dahil. Adalet Ligien gözden kaçan kahramanlar, Yarı robot. r/DC_Cinematic alt dizinindeki bir DCEU […]

DC Hayranları, Atışını Hiç Yapamayan En Gözden Kaçan Kahramanın Yasını Tutuyor

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü

başarısızlıktan sonra FlaşDCEU’nun sinemalarda büyük bir başarı yakalayan en son filmi olan bu talihsiz sinema serisinin hayranları, neyin yanlış gittiğine dair otopsiye çoktan başladılar. Buna, yıllar önce vaat edilen ve asla yayınlanmayan solo filmin yasını tutmak da dahil. Adalet Ligien gözden kaçan kahramanlar, Yarı robot.

r/DC_Cinematic alt dizinindeki bir DCEU hayranının işaret ettiği gibi, Frankenstein’ın Ray Fischer’ın Cyborg’unun canavar benzeri köken hikayesi — 2021’lerde tasvir edildiği şekliyle Zack Snyder’ın Adalet Ligi – tüm serideki herhangi bir kahramanın en iyi tasavvuru olabilir.

Sevdim ZSJL çıktığında ve karakterin tasvirinin, filmin önceki versiyonu olan Joss Whedon’un yönettiği ve çok kötülenen 2017 çabasından çok daha derinlemesine olduğunu doğrulayabildiğinde Adalet Ligi.

Keşke zamanda geri gidip seriyi düzeltebilseydik, böylece Snyder’ın orijinal vizyonu sinemalara altı yıl önce gelebilseydi. Belki o zaman Cyborg’un varlığı, Whedon’un filmin versiyonunda olduğu alay konusu olmak yerine kendi solo filmi için bir gişe çekilişi ayarlayabilirdi.

Dünyanın teknoloji sistemleri için neredeyse sınırsız bilgisayar korsanlığı yeteneklerine sahip bir gencin katıksız fantezi gerçekleştirme yönü, modern duyarlılıklarla bir smaç gibi görünüyor.

Açıkçası, filmin orijinal versiyonu ortaya çıktığına göre, karakter zamanla birçok hayranda yankı uyandırdı.

Henüz farkında olmadıysanız, yeniden çekimler Adalet Ligi Fisher’ın Warner Bros. ile olan ilişkisine, aktörün Whedon’u sette taciz etmekle suçladığı noktaya kadar zarar verecek çok şey yaptı. Fisher ayrıca stüdyoyu suç ortağı olmakla ve hatta içler acısı davranışı örtbas etmekle suçladı. Ardından daha önce duyurulan Yarı robot film, WB tarafından şu şekilde iptal edildi: Adalet Ligi sinemalarda başarısız oldu ve Fisher seriden ayrıldı.

Yazar hakkında

Danny Peterson

Danny Peterson

Danny Peterson, WGTC için eğlence haberlerini ele alıyor ve daha önce barınma, evsizlik, koronavirüs pandemisi, tarihi 2020 Oregon orman yangınları ve ırksal adalet protestoları hakkında yazmaktan keyif alıyor. Aslen Juneau, Alaska’dan olan Danny, Güneydoğu Alaska Üniversitesi’nden İngiliz Edebiyatı alanında lisans derecesi ve Oregon Üniversitesi’nden Multimedya Gazeteciliği alanında yüksek lisans derecesi aldı. The Portland Observer için yazdı, KOIN 6 News’te dijital işletme muhabiri olarak çalıştı ve ödüllü ‘Escape from Eagle Creek’ belgeselinin ortak yapımcısıdır.

Teknory