Özgürlüğün Sesi Yayın Hakları En Az 3 Yayıncı Çemberi Filmi Olarak 8 Rakamlı Toplama Satılabilir

Özet Üç yayıncı filmi kataloglarına eklemek için yarışırken, Sound of Freedom için yayın hakları yüksek talep görüyor. İnsan kaçakçılığı karşıtı aktivist Tim Ballard’ın gerçek hayattaki çalışmasına dayanan film, 14,5 milyon dolarlık bir bütçeye karşılık 166,3 milyon dolar hasılatla ticari bir başarı elde etti. Akış hizmetlerinden gelen ilgi, Sound of Freedom için özel yayın haklarına yönelik […]

Özgürlüğün Sesi Yayın Hakları En Az 3 Yayıncı Çemberi Filmi Olarak 8 Rakamlı Toplama Satılabilir

Özet

  • Üç yayıncı filmi kataloglarına eklemek için yarışırken, Sound of Freedom için yayın hakları yüksek talep görüyor.
  • İnsan kaçakçılığı karşıtı aktivist Tim Ballard’ın gerçek hayattaki çalışmasına dayanan film, 14,5 milyon dolarlık bir bütçeye karşılık 166,3 milyon dolar hasılatla ticari bir başarı elde etti.
  • Akış hizmetlerinden gelen ilgi, Sound of Freedom için özel yayın haklarına yönelik güçlü arzuyu ve düşük sekiz rakamlı aralıkta önemli bir satış potansiyelini vurgulamaktadır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

için akış hakları Özgürlük sesi en az üç flama filmi kataloglarına eklemek için izlediği için sekiz rakama satılabilir. Özgürlük sesi insan kaçakçılığı karşıtı aktivist Tim Ballard’ın gerçek hayattaki çalışmasına ve Columbia’daki çocuk kaçakçılarını durdurma çalışmasına dayanmaktadır. Karışık eleştirilere ve bazı tartışmalara rağmen, filmin yazıldığı tarihte 14,5 milyon dolarlık bir bütçeye karşı 166,3 milyon dolar hasılatla bir hit olduğu kanıtlandı.

Şimdi, Akbaba üç yayıncının yayın hakları için yarıştığını bildiriyor Özgürlük sesiki bu da sekiz rakamlı düşük bir meblağ karşılığında satılabilir. Hangi akış hizmetlerinin eklemek istediği bilinmemekle birlikte Özgürlük sesi Filmin yapım şirketi Angel Studios, kataloglarına ücretli ve reklam destekli servislerle konuşuyor. Bu, yayıncıların film için özel yayın haklarını almak için ne kadar ilgi gösterdiğini ortaya koyuyor.


Neden Bu Kadar Çok Yayıncı Sound Of Freedom İstiyor?

birçok faktör var Özgürlük sesi bu da onu yayıncılar için cazip bir kazanım haline getiriyor. Sınırlı reklamına ve tartışmalı konusuna rağmen, Özgürlük sesi 14,5 milyon dolarlık bütçesine karşı gişede başarılı oldu. Filmin uyuyan bir hit olarak statüsü, hiç şüphesiz daha fazla dikkat çekecek ve nasıl bu kadar büyük bir gişe başarısı elde ettiğini merak edecek.

Özgürlük sesi Eleştirmenler olarak da tartışmalı bununla QAnon komplo teorileri arasında paralellikler kurdu. Bu komplo teorileri, dünyanın dört bir yanındaki iktidardaki kişilerin, birinin ömrünü uzattığı iddia edilen kimyasal bir madde olan adrenokromu elde etmek için çocukları kaçırdıklarını öne sürüyor. Sırasında Özgürlük sesi QAnon ile doğrudan bağlantısı yoktur, eleştirmenler filmin çocuk kaçakçılığına odaklanması nedeniyle komplo hareketine hitap ettiğine inanıyor. Tartışma daha fazla gözü ekrana çekebilir, bu nedenle bazı yayıncılar filmin hakları için sekiz rakam ödemeye razı olabilir.

Ne zaman Özgürlük sesi bir akış platformuna ulaşırsa, ne kadar popüler olacağı belli değil. Filmi izlemek isteyenlerin çoğu muhtemelen sinemalarda izlemiştir, içeriğinden rahatsız olanlar ise muhtemelen izlemeyecektir. Fakat, Özgürlük sesi‘in teatral başarısı bir sürprizdi ve bu, akışa ulaştığında popülaritesinde daha da büyük bir patlama anlamına gelebilir.

Kaynak: Akbaba

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow