Deadpool 3 Fan Posteri Komik Wolverine Başlığını Sunuyor

Ev film Haberleri Deadpool 3 Fan Posteri Komik Wolverine Başlığını Sunuyor Yeni oluşturulan hayran yapımı bir poster, yaklaşmakta olan Deadpool 3’teki karakterlerin dinamiğinde oynayan, Wolverine merkezli komik bir başlık sunuyor. için fan yapımı bir poster Deadpool 3 yeni bir fotoğrafta komik bir tasarım ve başlık sunuyor. Wolverine’in (Hugh Jackman) Wade Wilson (Ryan Reynolds) ile birlikte […]

Deadpool 3 Fan Posteri Komik Wolverine Başlığını Sunuyor

Yeni oluşturulan hayran yapımı bir poster, yaklaşmakta olan Deadpool 3’teki karakterlerin dinamiğinde oynayan, Wolverine merkezli komik bir başlık sunuyor.


için fan yapımı bir poster Deadpool 3 yeni bir fotoğrafta komik bir tasarım ve başlık sunuyor. Wolverine’in (Hugh Jackman) Wade Wilson (Ryan Reynolds) ile birlikte rol alacağının duyurulmasından bu yana ölüm havuzu 3, Reynolds, Jackman tarafından yayınlanan ve filmden şu şekilde söz eden bir videoya yanıt verirken, filmin adı hakkında spekülasyon büyüdü: Wolverine ve Deadpool. Deadpool aktörü, muhtemelen Wolverine’in adını onun önüne koyduğu ve Twitter’da eğlenceli bir şekilde Jackman’ı çağırdığı için bu düşünceye itiraz etti. Bununla birlikte, başlığın bir şekilde Wolverine’in filmdeki görünümüne gönderme yapması muhtemeldir ve bir hayran, film için yeni bir posterde komik bir olasılık sundu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Dijital içerik oluşturucu Mike Posterleri Instagram aracılığıyla görseli açıkladı ve yaklaşmakta olana uygun bir yaklaşım öngördü. Deadpool film. Fan yapımı posterde Deadpool, alnında “” yazan, uyuyan bir Wolverine’in yanında heyecanla çömeliyor.sağlam,” üzerinde durularak “*ssGörüntüde Wolverine’in pençelerinden kan damladığı görülebilir, muhtemelen kelimelere bir selam niteliğindedir. ölüm havuzu 3, yukarısı kesildi. Ana başlığın altında, posterde şunlar yazılıdır: “Tekrar hoş geldin Bub” Deadpool, Wolverine’i Reynolds’un geçmişte Jackman ile konuşurken kullandığı bir takma adla karşılarken. Aşağıdaki gönderiye bakın:

İlgili: Deadpool’un Kaçırılan Cameo’su Wolverine’in Dönüşünü Daha da İyi Hale Getiriyor


Deadpool 3, X-Men Origins’in Başarısızlığını Nasıl Telafi Edebilir?

X-Men Origins: Wolverine'de Wolverine'in arkasında duran Deadpool

Reynolds’un Deadpool’u ve Jackman’ın Wolverine’i, 2009’larda bir kez daha ekranı paylaştı. X-Men Başlangıç: Wolverine, Fox’un bir parçası olarak üretildi X Men filmler. Bununla birlikte, Deadpool’un bu ilk çıkışı, büyük ölçüde Deadpool’un film boyunca Wolverine’e sessiz bir arkadaş olarak hizmet etmesi ve ekranda çizgi romandakinden çok farklı bir Deadpool versiyonuna yol açması nedeniyle iyi karşılanmadı. Buna ek olarak, bu karar, Jackman ve Reynolds arasındaki keyifli ve keskin şakalaşmayı görme fırsatını da çaldı. Deadpool 3 o sorunu düzeltecektir.

Deadpool 3’ten Ne Beklenmeli?

Kırmızı takım elbiseli Deadpool ve şok olmuş bir Wolverine'in harmanlanmış görüntüsü

Wolverine teknik olarak daha önce Wade Wilson ile tanıştığından beri Deadpool 3adlı kullanıcının etkinlikleri, Yaklaşan film, Wolverine’in Jackman’ın Fox serisindeki son filminde ölmesinden bu yana belirli koşulları açıklamak zorunda kalacak, Logan. Eğer önceki iki Deadpool filmler herhangi bir göstergedir, Deadpool muhtemelen filmin başlarında komik, yüksek enerjili bir monolog sunabilir, Wolverine’in görünüşünü açıklayabilir ve ikisi arasındaki ilişkiyi ve buluşmalarının filmdeki olaylardan önce olup olmadığını netleştirebilir. İçinde ölüm havuzu 2, Wade, zaman cihazını kendisinin Wolverine ile etkileşime giren önceki versiyonunu öldürmek için kullandı. Deadpool 3 muhtemelen o başlığa geri dönecek ve daha sonra ne olduğunu keşfedecektir.

Deadpool 3 hem Deadpool hem de Wolverine’in Marvel Sinematik Evrenine resmi girişini işaret ederken, muhtemelen ilk ikisini oluşturan ton ve grafik dizilerini koruyacak Deadpool filmler keyifli. Filmin bir MCU filmi statüsü, 5. veya 6. Aşamalardan ve hatta önceki aşamalardan herhangi bir karakterin potansiyel olarak filmde görünebileceği anlamına gelir, ancak Deadpool 3 öncelikle Wolverine ve Deadpool’a odaklanacak. Konusu hakkında çok az şey biliniyor Deadpool 3, ama kesin olan bir şey var – süper kahraman çekişmesi, muhtemelen birlikte çalışmaya alışırken Deadpool ve Wolverine arasında pek çok komik sahne içerecek.

Devamı: Wolverine’in MCU Çıkışı Harika (Deadpool 3 ile Biterse)

Kaynak: Mike Posterleri/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory