His Dark Materials 3. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T17:38:39 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T17:38:47 İşte fantezi dizisi His Dark Materials’ın yaklaşan 3. Sezonu hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey. His Dark Materials 2. Sezon, Lyra’nın bir kez daha Bayan Coulter’ın pençesine düşmesiyle sona erdi, dünyanın kaderi hâlâ havadaydı. Müstakbel mesih ve dünyanın kaderinin ötesinde, 3. Sezon yaklaşırken en büyük uçurumlar Lyra’nın […]

His Dark Materials 3. Sezon: Çıkış tarihi, fragman, oyuncu kadrosu, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-09T17:38:39

Güncellenmiş: 2022-12-09T17:38:47

İşte fantezi dizisi His Dark Materials’ın yaklaşan 3. Sezonu hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

His Dark Materials 2. Sezon, Lyra’nın bir kez daha Bayan Coulter’ın pençesine düşmesiyle sona erdi, dünyanın kaderi hâlâ havadaydı.

Müstakbel mesih ve dünyanın kaderinin ötesinde, 3. Sezon yaklaşırken en büyük uçurumlar Lyra’nın babası Asriel ve annesiyle olan ilişkisi etrafında dönüyor.

İşte His Dark Materials’ın yaklaşan 3. Sezonu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey.

His Dark Materials 3. Sezon: Ne zaman çıkıyor?

His Dark Materials’ın üçüncü sezonu 5 Aralık 2022’de gösterime girdi.. 5 Aralık’ta 3. Sezonun ilk iki bölümü yayınlandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Yine de, Birleşik Krallık’ta His Dark Materials’ın ilk bölümü 18 Aralık 2022’ye kadar yayınlanmayacak..

His Dark Materials 3. Sezon: Nasıl İzlenir?

ABD’de, His Dark Materials’ın yeni bölümleri 21:00 ET’de HBO ve HBOMax’ta yayınlanacak. HBO’da her hafta iki yeni bölüm yayınlanacak ve final 26 Aralık’ta yayınlanacak.

İngiltere’de, yeni bölümler BBC iPlayer’da 19:30 GMT’de yayınlanacak 18 Aralık’ta başlıyor. Prömiyerin ardından, 5 Şubat 2023’e kadar her hafta aynı saatte yeni bir bölüm yayınlanacak.

His Dark Materials 3. Sezon: Fragman var mı?

bu ilk fragman Karanlık Materyalleri için 1 Kasım 2022’de yayınlandı. İlana aşağıdan ulaşabilirsiniz:

His Dark Materials 3. Sezon: Oyuncu kadrosuna kimler katılıyor veya geri dönüyor?

Üçüncü sezon için geri dönen ana karakterler arasında Dafne Keen Lyra Belacqua olarak. Ruth Wilson, Bayan Coulter olarak geri dönüyor ve James McAvoy Lord Asriel Belacqua olarakikisinin gösteride daha önce Lyra’nın ebeveynleri olduğu ortaya çıktı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Amir Wilson, Will Parry’yi oynuyorkayıp babasının peşinde başka bir dünyaya geçmeyi başaran Oxford’da bir öğrenci.

Diğer önemli geri dönen karakterler şunları içerir: Will Keen Kardinal Hugh MacPhail olarak, Lewin Lloyd Lyra’nın arkadaşı Roger Parslow olarakve Lin-Manuel Miranda Lee Scoresby olarakbir havacı ve Lyra’nın müttefiki.

His Dark Materials 3. Sezon: Ne görmeyi beklemeliyiz?

Üçüncü sezon, üçlemenin üçüncü ve son kitabı The Amber Spyglass’tan uyarlanacak. Bu, izleyicilerin, Magisterium’un yeni bir düşüşe neden olma kehanetindeki rolünü önlemek için Will ve Lyra’nın yeraltı dünyasında birlikte yolculuk etmesini beklemeleri gerektiği anlamına gelir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory