Deadpool 3’ün Eşsiz Wolverine Arc’ı Hugh Jackman Tarafından Teaser Edildi

Ev film Haberleri Deadpool 3’ün Eşsiz Wolverine Arc’ı Hugh Jackman Tarafından Teaser Edildi Hugh Jackman, aktör yardımcı yıldız Ryan Reynolds ile birlikte MCU’ya girerken yaklaşan Deadpool 3’ün Wolverine’ine yeni bir şeyler ekleyeceğini açıkladı. Hugh Jackman, benzersiz Wolverine arkıyla dalga geçti Deadpool 3 karakterin Marvel Sinematik Evrenine ilk girişini içerecek. Deadpool 3 başlık karakteri için hem […]

Deadpool 3’ün Eşsiz Wolverine Arc’ı Hugh Jackman Tarafından Teaser Edildi

Hugh Jackman, aktör yardımcı yıldız Ryan Reynolds ile birlikte MCU’ya girerken yaklaşan Deadpool 3’ün Wolverine’ine yeni bir şeyler ekleyeceğini açıkladı.


Hugh Jackman, benzersiz Wolverine arkıyla dalga geçti Deadpool 3 karakterin Marvel Sinematik Evrenine ilk girişini içerecek. Deadpool 3 başlık karakteri için hem bir son hem de yeni bir bölümün başlangıcı olarak hizmet edecek. film, Ryan Reynolds’tan Wade Wilson/Deadpool’a Wolverine olarak geri dönen Jackman’ın katıldığı MCU’da geçiyor. Jackman, 2017’den bu yana ilk kez X-Men karakteri olarak geri dönüyor. Logan, daha sonra karakter olarak son dönüşü olduğu söylendi. Arkadaşlar Reynolds ve Jackman arasında yıllarca gidip gelenlerin ardından Jackman, MCU setli bir macera için Adamantium pençelerini tekrar takmayı kabul etti.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yapılan bir röportajda İnsanlarJackman alay etti Deadpool 3 Wolverine olarak onun için yepyeni bir deneyim içerecek. Deadpool 3 MCU’da ilk kez X-Men karakterlerini içeriyor ve çizgi roman okuyucuları, bunun evrendeki gelecekteki olayları nasıl etkileyeceği konusunda heyecanlı. Jackman, Deadpool ve Wolverine’in klasik çizgi roman rekabetini beyaz perdeye taşımak istediğini kabul ederek, uyarlanan kaynak materyalden duyduğu heyecanı paylaştı. Jackman ayrıca Wolverines’in benzersiz yayından bahsetti. Deadpool 3dalga geçiyor “Daha önce hiç yapmadığım bir şey.” Alıntının tamamına ve röportaja aşağıdan göz atın:

Klasik çizgi roman rakipleri olan Deadpool ve Wolverine’i, kendimi ve Ryan’ı düşünmeye devam ettiğimde, Wolverine olarak daha önce hiç yapmadığım bir dinamik de var. “Bu eğlenceli olacak. Daha önce hiç yapmadığım bir şey” diye düşündüm. bekleyemem

İlgili: Terk Edilmiş X-Men Filmi Sonunda Wolverine Kostümlü Olabilirdi


Wolverine ve Deadpool’un İlişkisi Nasıl Değişecek?

Ryan Reynolds Deadpool ve Hugh Jackman Wolverine

Wolverine ve Deadpool’un 2024’te yeniden bir araya geldiğinde 15 yıllık bir ilişkisi var. Deadpool 3. O zamanlar zaten aktörler Jackman ve Reynolds tarafından canlandırılan ikili, ilk olarak hayal kırıklığı yaratan bir filmde tanıştı. X-Men Başlangıç: Wolverine, bu da Deadpool’u kötü gösterdi. film, Deadpool’un beyazperdede ilk kez göründüğü filmdi ve Reynolds’un ilk kez canlandırdığı karakterin sevimli ama tamamen çılgın, çizgi romandaki doğru versiyonu yerine, neredeyse karakterin gelecekteki potansiyelini öldürüyordu. Deadpool filmler, X-Men Başlangıç: Wolverine ukala kahramanın ağzını dikip ona bambaşka bir görsellik ve güçler vermeyi seçti.

Deadpool ve Wolverine, MCU’da tekrar buluştuğunda, karakterlerden biri oldukça yeni olacak ve bu, ilişkilerinin nasıl sunulduğunu etkilemeli. X-Men Başlangıç: Wolverine. 2009 filminde Reynolds’un Wade Wilson’ı ilk olarak Vietnam Savaşı’nda Wolverine ile birlikte Team X adlı Black Ops grubunun bir parçası olan mutant bir asker ve paralı asker olarak sunuldu. Deadpool 2‘in sonu, Wolverine için bir zaman yolculuğu dönüşü oluşturdu ve Cable’ın zaman yolculuğu cihazı Wade’e bırakıldı ve bu, Jackman’ın kahramanının film gibi MCU’ya götürülmesi için bir dizi farklı an sunabilir. LoganWolverine ve Deadpool’un farklı versiyonları arasında yepyeni bir ilişki yaratan bir buluşma ile.

Deadpool 3’te Wolverine’den Ne Beklenmeli?

Deadpool 3 wolverine zamanda yolculuk cihazı

Reynolds’un orijinal fikri ölüm havuzu 3, Disney, 20th Century Fox’u satın almadan önce, bunun bir Wolverine & Deadpool yolculuğu olması içindi. Bu hala olabilir Deadpool 3, yolculuğun küçük bir uyarısı, normal bir yolculuktan ziyade Fox X-Men evreninden MCU’ya. Kesin arsa hakkında kesin ayrıntılar yoktur. Deadpool 3ancak film, aşağıdakiler de dahil olmak üzere daha geniş Fox Marvel evreninde bir zafer turu görevi görebilir: Fantastik Dörtlü 2000’lerin başındaki filmler ve her ikisi de X Men Deadpool ve Wolverine’in bu eski filmleri ziyaret etmesi ve izleyicilerin Michael Fassbender’ın Magneto’su ve James McAvoy’un Profesör X’i gibi hayranların favorilerine veda etme şansı elde etmesiyle süreklilik. Deadpool 3 fragman bültenleri.

Sonraki: Deadpool 3’ün Zaman Çizelgesi, 1 Wolverine Karakteri İçin Umutları YıkıyorKaynak: İnsanlar

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory