Deadpool ve Wolverine, Loki’nin 2. Sezonundan Sonra Clever Deadpool 3 Fan Fragmanında Ortaya Çıkıyor

Özet Hayran yapımı bir fragman Deadpool 3 Deadpool ve Wolverine’in olayların ardından bir araya geldiği çok yönlü bir hikaye hayal ediyor Loki 2. Sezon. Zaman Farkı Otoritesi aşağıdaki konularda rol oynayabilir: Deadpool 3Söylentiler, Minute Men ve Owen Wilson’ın Mobius’u gibi karakterlerin ortaya çıkabileceğini öne sürüyor. Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın MCU’su görücüye çıkıyor Deadpool 3 […]

Deadpool ve Wolverine, Loki’nin 2. Sezonundan Sonra Clever Deadpool 3 Fan Fragmanında Ortaya Çıkıyor

Özet

  • Hayran yapımı bir fragman Deadpool 3 Deadpool ve Wolverine’in olayların ardından bir araya geldiği çok yönlü bir hikaye hayal ediyor Loki 2. Sezon.
  • Zaman Farkı Otoritesi aşağıdaki konularda rol oynayabilir: Deadpool 3Söylentiler, Minute Men ve Owen Wilson’ın Mobius’u gibi karakterlerin ortaya çıkabileceğini öne sürüyor.
  • Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın MCU’su görücüye çıkıyor Deadpool 3 öncesinde TVA ile bir yüzleşmeyi gerektirebilir Yenilmezler: Kang Hanedanı’nın çok yönlü hikaye.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Deadpool ve Wolverine olaylarından sonra bir araya geliyor Loki Marvel Studios’un yaklaşan hayran yapımı muhteşem yeni fragmanında 2. sezon Deadpool 3. Disney’in 20th Century Fox’u satın alması 2019’da tamamlandıktan sonra Ryan Reynolds ve Marvel Studios şefi Kevin Feige, Deadpool olarak da bilinen Wade Wilson’ın MCU’ya kalıcı olarak taşınacağını hemen doğruladı. Eylül 2022’de Marvel Studios’un Deadpool 3 Aynı zamanda Hugh Jackman’ın Wolverine’inin Fox’un X-Men Evreni’nden dönüşünü işaret ettiği doğrulandı ve merakla beklenen proje artık Marvel Studios’un 2024’teki tek sinema gösterimi olacak ve Reynolds ve Jackman’ın MCU’su için heyecan hiç bu kadar yüksek olmamıştı. ilk kez sahneye çıktı.

Hayran yapımı bir fragman Deadpool 3 tarafından paylaşıldı Ekran Kültürü Ekim 2023’te, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın MCU’daki ilk çıkışları için destansı, çok yönlü bir hikaye hayal ediliyor. Fragmanda Deadpool ve Wolverine’in, ilk kez Aşama 4’te görülen çok yönlü organizasyon olan Time Variance Authority tarafından ele geçirilmesi yer alıyor. Loki Sezon 1 ve 2023’ün kutlanan yılında daha da geliştirildi Loki 2. sezon. İkili, bir felaketin meydana gelmesini önlemek için kendi varyantlarının izini sürmeli ve TVA’nın da dizide yer alacağı söylentileri dolaştığı için Deadpool 3diğer birçok evrensel kahraman ve kamera hücresinin yanı sıra buna benzer bir hikayenin de anlatılması mümkündür. Deadpool 3.

İlgili
Loki Sezon 2’nin Sona Ermesi Deadpool’u Deadpool 3 Teorisinde 5. Aşama Kötü Adam Haline Getiriyor

Loki’nin 2. sezonunun sona ermesi, 2024 MCU filmiyle ilgili şok edici bir teori sayesinde Wade Wilson’ın Deadpool 3’te sahte kötü adam olmasına yol açmış olabilir.


Loki Sezon 2’nin Avengers 5 Bağlantısı Bunu Deadpool 3’e Nasıl Bağlayabilir?

Loki 2. sezon 10 Kasım 2023’te sona erdi ve Loki’nin MCU’daki hikayesi, onu tüm çoklu evrenin sadık ve adanmış koruyucusu haline getirerek sonlandırdı.. Bu, TVA’nın daha koruyucu bir organizasyona dönüştürülmesinin yanı sıra, muhtemelen 2026’daki şüpheli olaylarla doğrudan bağlantılıdır. Yenilmezler: Kang Hanedanıancak aynı zamanda MCU’nun 6. Aşamasından önce başka birçok evrensel macerayı da kapsayabilir. Buna 2024’tekiler de dahildir. Deadpool 3Fox’un X-Men Evreni’nde geçmesi bekleniyor ve Deadpool ile Wolverine’in zaman çizelgeleri arasında yolculuk yapması bekleniyor; bu da ikiliyi kesinlikle TVA’nın radarına sokacaktır.

Owen Wilson’ın Mobius’unun filmde görüneceği söyleniyor Deadpool 3 bir süredir ve prodüksiyondan yakın zamanda çekilen set fotoğraflarından sonra Deadpool 3 TVA Minute Men’i ortaya çıkarmış gibi görünse de, bu spekülasyon daha da fazla ilgi gördü. Sonunda Loki 2. Sezon, Hunter B-15 ve Mobius, Multiverse Saga’nın kötü adamı Fatih Kang ve onun varyantlarını detaylandıran bir dosyayı incelediler; dolayısıyla ellerinde Deadpool ve Wolverine dahil diğer çoklu evren tehditleriyle ilgili dosyalar da olması muhtemeldir.. Faz 5 projesiyle ilgili ayrıntılar henüz netlik kazanmadı ancak Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın MCU’sunun 2019’da çıkması mümkün. Deadpool 3 onların burun buruna geldiklerini görebiliyordum Loki’ninTVA.

Kaynak: Youtube

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory