Diesel Griffed Gen 6 akıllı saat, Wear OS 3 ile piyasaya sürüldü

TL;DR Diesel, en yeni amiral gemisi akıllı saatini tanıttı. Diesel Griffed Gen 6, Fossil Gen 6 platformunu temel alır ve Wear OS 3 ile birlikte gelir. Bir tanesine sahip olmak için arka cebinizde 350 dolara ihtiyacınız olacak. Diesel markalı yeni bir akıllı saat görmeyeli uzun zaman oldu. Moda firması, bu alandaki daha belirgin cihazlardan bazılarına… Okumaya devam et Diesel Griffed Gen 6 akıllı saat, Wear OS 3 ile piyasaya sürüldü

Diesel Griffed Gen 6 akıllı saat, Wear OS 3 ile piyasaya sürüldü

TL;DR

  • Diesel, en yeni amiral gemisi akıllı saatini tanıttı.
  • Diesel Griffed Gen 6, Fossil Gen 6 platformunu temel alır ve Wear OS 3 ile birlikte gelir.
  • Bir tanesine sahip olmak için arka cebinizde 350 dolara ihtiyacınız olacak.

Diesel markalı yeni bir akıllı saat görmeyeli uzun zaman oldu. Moda firması, bu alandaki daha belirgin cihazlardan bazılarına adını veriyor. Şimdi, markanın ürün gamında Fossil Gen 6 platformu üzerine inşa edilmiş yeni bir amiral gemisi var.

Diesel Griffed Gen 6 görsel olarak Fadelite kadar etkileyici olmasa da stil açısından klasik kronografın yumuşatılmış bir versiyonudur. Bu, onu tıknaz, kaba bir Wear OS saatini özleyenler için heyecan verici bir olasılık haline getiriyor.

Çift tonlu paslanmaz çelik gövde ile çevrili 45,5 mm’lik bir yüze ve naylon, çelik ve deri dahil olmak üzere bir dizi kayış malzemesi seçeneğine sahiptir. Dahili olarak, 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolamaya sahip bir Snapdragon Wear 4100 Plus yonga seti bulacaksınız. Ayrıca Diesel’i doldurmayı Galaxy Watch serisinden çok daha az angarya haline getirmesi gereken hızlı şarj da bulacaksınız. Diğer özellikler arasında ödemeler için NFC, yerleşik GPS ve Bluetooth 5.0 LE desteği bulunur. Griffed, iPhone’larla da uyumludur.

Sağlık ve zindelik özellikleri açısından, kandaki oksijen izleme, bir kalp atış hızı sensörü ve normal egzersiz izleme yeteneklerine sahip olacaksınız. Griffed Gen 6, analog kardeşinden farklı olarak yalnızca 3 ATM su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Diesel Griffed, Fossil Gen 6 Wellness Edition’ın ardından Wear OS 3 ile piyasaya sürülen ilk Fossil Group cihazlarından biridir. Ancak, platform hala olması gerektiği gibi donanımlı değil. Sonuç olarak Diesel Griffed Gen 6, Google Asistan’ı kaçırıyor, ancak Amazon Alexa’yı destekliyor.

Bununla birlikte, Wear OS 3’ün nereye gittiğini beğendiyseniz ve daha küstah bir tarza sahip cihazlar arıyorsanız, Griffed sizin çayınız olabilir.

Göre 9to5GoogleGriffed yaklaşık olarak fiyatlandırılacak €369/$350, doğrudan Google Pixel Watch ve onun daha ucuz Fossil Gen 6 kuzeninin karşısına koyuyor. 1 Aralık’tan itibaren bir tane satın alabileceksiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow