Disney’in Son Gişe Rekortmeni Filminin Yönetmeni Fareyi Eleştirmeyi Reddetti

Müdür Justin simon kendisini Disney’in çıkışına doğru talihsiz bir konumda buldu. Perili Köşk Önümüzdeki hafta sonu yeniden başlatın ve sadece sektörü durma noktasına getiren çift yönlü grevler yüzünden değil. Yine de bu kesinlikle bir faktör, çünkü yeniden yapılanmanın son prömiyeri, oyuncu kadrosundan hiçbirinin her yerdeki grevcilerle bir dayanışma gösterisine katılmaması nedeniyle Fare Evi’nin en tanınmış […]

Disney’in Son Gişe Rekortmeni Filminin Yönetmeni Fareyi Eleştirmeyi Reddetti

Müdür Justin simon kendisini Disney’in çıkışına doğru talihsiz bir konumda buldu. Perili Köşk Önümüzdeki hafta sonu yeniden başlatın ve sadece sektörü durma noktasına getiren çift yönlü grevler yüzünden değil.

Yine de bu kesinlikle bir faktör, çünkü yeniden yapılanmanın son prömiyeri, oyuncu kadrosundan hiçbirinin her yerdeki grevcilerle bir dayanışma gösterisine katılmaması nedeniyle Fare Evi’nin en tanınmış karakterlerinden bazıları gibi giyinmiş sanatçılar tarafından dolduruldu.

Buna ek olarak, 157 milyon dolarlık tanınmış bir fiyat etiketine sahip büyük bütçeli korku komedisi, gişede en son Disney teklemesi olma yolunda ilerliyor ve açılış hafta sonu projeksiyonları, 20 yıl önce sinemalarda gösterime giren Eddie Murphy liderliğindeki versiyonla aynı seviyede, ki bu, biletlerin artık çok daha pahalı olduğu düşünüldüğünde harika değil.

Disney aracılığıyla görüntü

bir panel görünümü sırasında Çizgi roman Buluşması, Simien’a geliştirme cehenneminin en derin köşelerine yerleşen herhangi bir proje soruldu, yalnızca “Disney burada olmam için para ödüyor, bu yüzden yapamam” yanıtını verdi. Bununla birlikte, ayrıntılara girmeden ayrıntılara girdi ve sözünü ettiği şeyin oyalandığı hissine kapılmadan edemiyorsunuz. Yıldız Savaşları seri Lando.

“Bir sürü harika ilk toplantınız var ve toplantı yaptığınız insanlar gerçekten heyecanlı ve sonra patronları devreye giriyor. Ve o kadar emin değiller ya da hissedarlar toplantısındaydılar ya da maaş notumuzun üzerinde her ne oluyorsa. Ve ortada bir yerde, değişir. [It becomes the] Seni yapman için tuttuğumuz şey, onu yapmayalım.

Eğer Perili Köşk bir hit, o zaman belki Simien sonunda sürükleme şansı yakalar Lando ekranlara, ancak şu an için tamamen havada kalıyor.

Teknory