Dortmund – PSG 2023 canlı yayını: Şampiyonlar Ligi’ni ücretsiz izleyin

TL;DR: Dortmund – PSG maçını ücretsiz izleyin Merhaba TV. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. PSG’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki son grup maçında olumlu bir sonuca ihtiyacı var, aksi takdirde turnuvanın eleme turlarını kaçırma riskiyle karşı karşıya kalacaklar. Bu, yıldızlarla dolu takım için kabul edilemez ve Kylian Mbappé’yi kapının dışına itebilir. Ancak Dortmund’a karşı […]

Dortmund – PSG 2023 canlı yayını: Şampiyonlar Ligi’ni ücretsiz izleyin

TL;DR: Dortmund – PSG maçını ücretsiz izleyin Merhaba TV. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


PSG’nin Şampiyonlar Ligi’ndeki son grup maçında olumlu bir sonuca ihtiyacı var, aksi takdirde turnuvanın eleme turlarını kaçırma riskiyle karşı karşıya kalacaklar. Bu, yıldızlarla dolu takım için kabul edilemez ve Kylian Mbappé’yi kapının dışına itebilir.

Ancak Dortmund’a karşı kazanılacak kesin bir galibiyet her şeyi değiştirecektir. PSG turnuvaya katılmaya hak kazanacak, sonra kim bilir? Devam edip her şeyi kazanabilirler.

Dortmund PSG maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Dortmund-PSG maçı ne zaman?

Dortmund ve PSG yarın başlayacak 13 Aralık 20:00 GMT Signal Iduna Park’ta.

Dortmund – PSG maçını ücretsiz izleme

Taraftarlar seçili Şampiyonlar Ligi maçlarını ücretsiz olarak izleyebilecek Merhaba TV. Bu ücretsiz program, Dortmund ile PSG arasındaki karşılaşmayı içerir ve kapsamı şu tarihten itibaren başlar: 13 Aralık 19:15 GMT.

ServusTV coğrafi olarak Avusturya ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu güçlü araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Avusturya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem Avusturya’dan bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar, böylece ServusTV’ye dünyanın her yerinden bağlanabilirsiniz.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ServusTV’nin engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin (EkspresVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avusturya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek Merhaba TV

 5. Steam Dortmund vs. PSG bedava

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu fırsatlardan yararlanarak nakit taahhütte bulunmadan ServusTV’ye erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Dortmund-PSG karşılaşmasını izlemeniz için size bolca zaman tanır.

ServusTV için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Bir dizi nedenden dolayı ServusTV’ye erişim için en iyi hizmettir:

 • Avusturya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Dortmund – PSG karşılaşmasını ücretsiz izleyin.

Teknory