YouTube, çökmekte olan iOS uygulaması için bir düzeltme üzerinde çalışıyor

iPhone’unuzda YouTube ile ilgili sorun yaşıyorsanız sorun sadece siz değilsiniz. Çarşamba öğleden sonra, iOS’ta YouTube uygulaması için çökme sorunları olduğuna dair yaygın raporlar gördü. Yaklaşık 8.000 rapor vardı. Downdedektör 4 pm ET itibariyle, size kaç kişinin acıyı hissettiğine dair bir fikir vermek için. (Tam açıklama: Downdetector, Mashable’ın ana şirketi ZiffDavis’e aittir.) Kişisel olarak sorunu yeniden […]

YouTube, çökmekte olan iOS uygulaması için bir düzeltme üzerinde çalışıyor

iPhone’unuzda YouTube ile ilgili sorun yaşıyorsanız sorun sadece siz değilsiniz.

Çarşamba öğleden sonra, iOS’ta YouTube uygulaması için çökme sorunları olduğuna dair yaygın raporlar gördü. Yaklaşık 8.000 rapor vardı. Downdedektör 4 pm ET itibariyle, size kaç kişinin acıyı hissettiğine dair bir fikir vermek için. (Tam açıklama: Downdetector, Mashable’ın ana şirketi ZiffDavis’e aittir.) Kişisel olarak sorunu yeniden oluşturamadım, ancak YouTube’un Twitter aracılığıyla çökmeleri kabul eden ve bir düzeltmenin yapıldığını onaylayan bir açıklama yayınlaması yeterince kötüydü. işlerin içindeydi.

Açıklama belirsizdi, sadece “yakında güncellemeler” sözü veriyordu. Ancak, yayınlandıktan yaklaşık iki saat sonra hala paylaşılacak güncelleme yoktu. Muhtemelen, ekip sorun üzerinde çalışmakla o kadar meşguldü ki, bu konuyu herkesin önünde konuşamayacak. Ne olursa olsun, bu, insanların işlevsel YouTube iOS uygulamalarını nasıl kaçırdıklarına dair Twitter’ı memlerle doldurmasını engellemedi.

AYRICA BAKINIZ:

Google ve YouTube, yanlış bilgilerle mücadele etmek için yatırım yapıyor

Her şey başarısız olursa, en azından binlerce kolay beğeni ve retweet almak için metni her zaman bir resim veya GIF ile eşleştirebilirsiniz. Twitter, Elon Musk’ın mülkiyetinde dağılırsa, en çok bu kısmı özleyeceğim.

Teknory