Dosyaları PC’niz ve telefonunuz arasında nasıl paylaşırsınız?

Robert Triggs / Android Otoritesi Bugünlerde PC’niz ve telefonunuz arasında dosya paylaşmanın epeyce yolu var ve bu da size eski güvenilir kablolu bağlantıdan daha fazla seçenek sunuyor. Yine de, PC’niz ve telefonunuz arasında dosyaları nasıl paylaşıyorsunuz? Hala kablolu transferlere bağlı mısınız? Bulut tabanlı transferleri mi tercih edersiniz? Durum ne olursa olsun, aşağıdaki anket aracılığıyla bize […]

Dosyaları PC’niz ve telefonunuz arasında nasıl paylaşırsınız?

Robert Triggs / Android Otoritesi

Bugünlerde PC’niz ve telefonunuz arasında dosya paylaşmanın epeyce yolu var ve bu da size eski güvenilir kablolu bağlantıdan daha fazla seçenek sunuyor.

Yine de, PC’niz ve telefonunuz arasında dosyaları nasıl paylaşıyorsunuz? Hala kablolu transferlere bağlı mısınız? Bulut tabanlı transferleri mi tercih edersiniz? Durum ne olursa olsun, aşağıdaki anket aracılığıyla bize bildirebilir ve detaylandırmak istiyorsanız yorum bırakabilirsiniz.

Dosyaları telefonunuz ve bilgisayarınız arasında nasıl paylaşırsınız?

371 oy

Kablolu bağlantılar en güvenilir yöntemdir ve genellikle en hızlısıdır. Ancak, bir şeyleri takma ihtiyacı göz önüne alındığında, %100 sorunsuz değildir. Bu arada, e-posta tabanlı paylaşım, belgeler ve birkaç fotoğraf için oldukça zahmetsizdir, ancak büyük dosyalar için son derece yavaş olabilir.

Bununla birlikte, Yakındaki Paylaşım, Microsoft’un Windows Bağlantısı özelliği, Pushbullet, FTP işlevi ve daha fazlası gibi başka kablosuz tabanlı paylaşım yöntemleri de vardır. Ancak bu yöntemlerden bazıları, bir Chromebook (Yakındaki Paylaşım) veya belirli bir telefon markası (Windows’a Bağlantı) gerektirir.

Dosyaları PC’niz ve telefonunuz arasında nasıl paylaşırsınız?

Teknory