Dwayne Johnson, Red One Aksiyon Sahnesi BTS Görüntüsüyle Krampus Fragmanını Bıraktı

Filmin yapımı devam ederken, Dwayne Johnson yeni bir kamera arkası görüntüsü paylaşıyor. Kırmızı Bir ve kötü adamıyla dalga geçiyor. The Rock, yaklaşmakta olan tatil aksiyon filminin kadrosuna Chris Evans ile birlikte liderlik ediyor ve yardımcı kadroyu Kiernan Shipka, Lucy Liu, Mary Elizabeth Ellis, JK Simmons, Nick Kroll, Kristofer Hivju, Wesley Kimmel ve Bonnie Hunt dolduruyor. […]

Dwayne Johnson, Red One Aksiyon Sahnesi BTS Görüntüsüyle Krampus Fragmanını Bıraktı

Filmin yapımı devam ederken, Dwayne Johnson yeni bir kamera arkası görüntüsü paylaşıyor. Kırmızı Bir ve kötü adamıyla dalga geçiyor. The Rock, yaklaşmakta olan tatil aksiyon filminin kadrosuna Chris Evans ile birlikte liderlik ediyor ve yardımcı kadroyu Kiernan Shipka, Lucy Liu, Mary Elizabeth Ellis, JK Simmons, Nick Kroll, Kristofer Hivju, Wesley Kimmel ve Bonnie Hunt dolduruyor. Dan beri Kırmızı Bir Çekimlere sonbaharda başlayan Johnson, yapımla ilgili çok sayıda görüş paylaşarak bu yıldızlardan bazılarının kimleri oynayacağını açıkladı ve tatil filmini çılgın bir betimlemeyle heyecanlandırdı. Bununla birlikte, çoğunlukla olay örgüsünün ayrıntıları gizleniyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Şimdi, Noel gerilim filmi tatil sezonu boyunca çekilmeye devam ederken, johnson başka bir BTS görseli paylaştı. Kırmızı Bir. Fotoğraf, Johnson’ın bir gece çekimi sırasında koştuğunu gösteriyor ve açıklamada aktör, filmin potansiyel kötü adamı hakkında merak uyandıran bir alayla “Bazen ateşe doğru koşarsın, bazen de koşarsın…. Krampus’aJohnson, paylaşımında görüntüde görülen kamera operatörü Lukasz Bielan’a da seslendi. Gönderisine aşağıdan göz atabilirsiniz:

İlgili: Jumanji 4 Neden Bu Kadar Uzun Sürüyor?


Red One Set Fotoğrafları film Hakkında Neleri Ortaya Çıkardı?

Evans ilk paylaştı Kırmızı Bir Ekim ayında yapımın başlaması anısına set fotoğrafı çekti ve o zamandan beri Johnson, “” olarak tanımlanan filmin kamera arkası görüntülerini paylaştı.dünyayı dolaşan aksiyon-macera komedisi” Bu set fotoğrafları dizisi, iki baş yıldız arasındaki kimyayı vurguladı, Simmons’ın Noel Baba’yı oynayacağını ortaya çıkardı ve Johnson’ın bir aksiyon sekansı çektiğini gösterdi. Son paylaşımında Johnson benzetti Kırmızı Bir gelen her şeye Jumanji ile 34. Caddedeki Mucize, Hobbs & Shaw, Harry Potter, ve Bu harika bir yaşam.

Johnson, Callum Drift adlı bir karakteri canlandırırken, Evans’ın Jack O’Malley olduğunu açıkladı. Johnson’ın son paylaşımı selamlamayla imzalandı, “ELF’in komutanı,”, bu da Callum’un bu unvanı elinde tuttuğunu gösterir. Filmin evreninde ELF’nin neyin kısaltması olduğu belli değil, ancak 1.80, 5 inç ve 270 pound’da, Johnson’ın görünüşü bir elfinkinden çok uzak, ancak Callum’un arka planı hakkında çok şey var. bu henüz açıklanmadı.

Belki de en merak uyandıran Kırmızı Bir Johnson’ın şu ana kadar sosyal medyaya attığı tease, Noel sezonunda yaramazlık yapan çocukları cezalandıran, Avrupa folklorundan boynuzlu, antropomorfik bir figür olan Krampus ile ilgili sonuncusu. Kırmızı Bir tatil mitolojisini yeniden tasarladığı söyleniyor, bu nedenle filmin, daha önce adını taşıyan 2015 korku komedisinde ve sayısız başka medyada rol almış olan Krampus’u kendine özgü bir şekilde ele alması mantıklı olacaktır. resmi iken Kırmızı Bir olay örgüsünün ayrıntıları henüz açıklanmadı, Johnson’ın alay konusu, gelecek tatil sezonunda Krampus ile karşılaşacağının güçlü bir göstergesi.

Devamı: 1 Dwayne Johnson Filmi Jack Reacher’ın Dileğini Gerçekleştirdi

Kaynak: Dwayne Johnson/Instagram

Teknory