Sean Gunn, WB’yi Eleştirmeyeceği Komplosunu Dolaylı Olarak Ele Aldı

Kimse beklemiyordu Sean Gunn hem aktörlerin hem de yazarların grev hattında olduğu ortak grev eylemi sırasında ortaya çıkan en eski fırtınalardan birinin merkezinde kendini bulmak, ancak tüm endüstri alt üst olduğu için beklenmedik bir manzarayı beklemek muhtemelen en iyisidir. Marvel Sinematik Evreni emektarı, çalıştığı dönemden aldığı telif ücretlerinin olmaması nedeniyle Netflix’e gitti. Gilmore Kızlarıhakları ilk […]

Sean Gunn, WB’yi Eleştirmeyeceği Komplosunu Dolaylı Olarak Ele Aldı

Kimse beklemiyordu Sean Gunn hem aktörlerin hem de yazarların grev hattında olduğu ortak grev eylemi sırasında ortaya çıkan en eski fırtınalardan birinin merkezinde kendini bulmak, ancak tüm endüstri alt üst olduğu için beklenmedik bir manzarayı beklemek muhtemelen en iyisidir.

Marvel Sinematik Evreni emektarı, çalıştığı dönemden aldığı telif ücretlerinin olmaması nedeniyle Netflix’e gitti. Gilmore Kızlarıhakları ilk aldığından beri akış hizmetinin en tutarlı şekilde art arda gelen hitlerinden biri olduğunu kanıtlamıştır.

Ancak diziden kaynaklanan ödemelerden aslında Warner Bros. sorumlu ve şikayetlerini dile getirdiği ilk videonun silinmesine neden oluyor. Bununla birlikte, internetin olduğu gibi, hemen Gunn’ın kardeşini çalıştıran stüdyonun ayak parmaklarına basmamak için Netflix’i suçlu olmakla suçladığını iddia eden komplolar ortaya çıktı, James açıkça DC Studios’un şu anki eş CEO’suydu. .

Bu gülünç – yaşlı Gunn kardeşiyle ilgili en ileri sürülen iddiaların olma eğiliminde olduğu gibi – ancak Sean yine de dolaylı olarak (ve kesinlikle istemeden) seslendiğinde durumu ele aldı. Hollywood Muhabiri “artık” kelimesini bir kez bile kullanmadığını açıklamadan videoyu sildiği için.

Sonra onu takip etti videolu daha ayrıntılı olarak açıkladığı yerde, “Warner Bros.’a bir lisans ücreti ödedikleri doğru ve ardından Warner Bros. bu lisans ücretinden kalanları ödüyor, ki bu çok küçük bir meblağ, özellikle de bir süredir yayından kaldırılan bir program için.” uzun zaman. Ancak dizi büyük bir başarı elde ettiğinde ve Netflix’e milyonlarca dolar kazandırdığında, bunların hiçbirini paylaşmıyoruz.”

Demek istediği nokta hala geçerli, ancak en azından tek bir damla su tutmayan en azından bir komplocu küstahlık olmasaydı, gerçekten sosyal medya olur muydu?

Teknory