Ejderha Gibi: Sonsuz Zenginlik Bu Yeni Ekran Görüntülerinde Hala Saçma Görünüyor

Yakuza: Like A Dragon, dramatik anlatımına rağmen çok aptalca bir oyundu, ancak devamı olan Like A Dragon: Infinite Wealth, parasının karşılığını verecek gibi görünüyor. Ichiban’ın bir yunusa binmesine izin vermek ve Animal Crossing tarzı şehir kurma modu arasında, serinin saçma doğasının hayranları bir ziyafete hazır olmalı ve yeni bir ekran görüntüsü grubu bunu vurguluyor. Görüntüler […]

Ejderha Gibi: Sonsuz Zenginlik Bu Yeni Ekran Görüntülerinde Hala Saçma Görünüyor

Yakuza: Like A Dragon, dramatik anlatımına rağmen çok aptalca bir oyundu, ancak devamı olan Like A Dragon: Infinite Wealth, parasının karşılığını verecek gibi görünüyor. Ichiban’ın bir yunusa binmesine izin vermek ve Animal Crossing tarzı şehir kurma modu arasında, serinin saçma doğasının hayranları bir ziyafete hazır olmalı ve yeni bir ekran görüntüsü grubu bunu vurguluyor.

Görüntüler Ichiban’a bakış sağlıyor, Kiryu Joryu ve Nanba, Adachi ve Saeko gibi geri dönen arkadaşları çeşitli derslerde kıç tekmeliyor ve bunu yaparken saçma görünüyorlar. Diğer tanıdık yüzler, görüntülerde rakiplere kırbaçla gaddarca davranan Seonhee gibi ilk kez oynanabilir parti üyeleri olacak. Bu adamların işi bittiğinde Hawaii’nin asla eskisi gibi olmayacağı açık.

Like A Dragon: Infinite Wealth, 26 Ocak’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC’de çıkacak. Bu fragman çiftinde oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu çalışırken görebilirsiniz. Ayrıca doğrudan selefi Like A Dragon Gaiden: The Man Who Silinen His Name hakkındaki incelememizi de burada okuduğunuzdan emin olun.

Teknory