MCU Hayranları, Önemli Dönüm Noktasını Kaldırarak Marvel’ın “Dumbing Down” “Quantumania”sına Karşı Ayaklandı

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Test gösterimi tepkileri sayesinde MCU filmlerinin bazı rezil örnekleri değiştirildi – örneğin ne zaman Loki’nin Yenilmezler: Ultron Çağı kameo kaldırılması gerekiyordu çünkü ilk izleyiciler bunun Ultron’un arkasındaki gizli beyinler olduğu anlamına geldiğine ikna olmuştu. Şekline dönüştü Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania benzer bir durumun kurbanı oldu, büyük bir Karınca Adam […]

MCU Hayranları, Önemli Dönüm Noktasını Kaldırarak Marvel’ın “Dumbing Down” “Quantumania”sına Karşı Ayaklandı

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Test gösterimi tepkileri sayesinde MCU filmlerinin bazı rezil örnekleri değiştirildi – örneğin ne zaman Loki’nin Yenilmezler: Ultron Çağı kameo kaldırılması gerekiyordu çünkü ilk izleyiciler bunun Ultron’un arkasındaki gizli beyinler olduğu anlamına geldiğine ikna olmuştu. Şekline dönüştü Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania benzer bir durumun kurbanı oldu, büyük bir Karınca Adam ve Yaban Arısı görünüşe göre izleyicileri “kafa karıştırdığı” için kurgu odasının zemininde bırakılan olay örgüsü noktası.

ile konuşurken Hikaye Dergisisenarist Jeff Loveness, Janet Van Dyne’ın Kuantum güçlerinin aslında KuantumMichelle Pfeiffer’in Wasp’ı, iyileştirme becerilerinin yanı sıra “aşamalı güçler” bile geliştirmiş olabileceğinden:

“Janet’in iyileştirici özellikleri olduğu açık, ama ben daha çok, daha az iyileştirici ve daha çok ‘Oh, onda da biraz boyutlar arası evreleme var ve Ava’yı neredeyse dengede tutmayı başardı’ gibi göründüm. .’ Bunu yazdık. Oradaydı ve bence test gösterimlerimizde izleyicilerin kafasını karıştırıyordu, ‘Bekle, onun aşamalı güçleri var mı?’

Loveness, Janet’in güç yükseltmesinin filmin kendisinde bile mükemmel bir şekilde açıklandığını eklediğinden, izleyicilerin kafasının neden bu kadar karıştığı belli değil. Kaptan Marvel– ona ek yetenekler kazandıran benzer bir an:

“Bir nebze. Bu biraz öyleydi. Ve aslında çekirdekten geldi, ona dokunduğunda ve onu Kang’dan çaldığında, o büyük dövüş sahnesindeler. Çekirdeği patlattığında ve onu kapmak istiyorsa, bu ona neredeyse Kaptan Marvel tarzında, o ham enerjiyi elde etmek gibi ellerini istikrarsızlaştıran güçlerini verdi. Ve sonra ne zaman Scott [Lang] oraya, fırtınanın gözüne inmek onun dengesini bozdu ve onu tüm bu varyasyonlara ayırdı…”

Söylemeye gerek yok, Janet’in yetkisinin kesildiği ve yayının yarıda kaldığı gerçeği. Karınca Adam 2 tamamen açık uçlu, test gösterimi nedeniyle izleyicilerin gereksiz yere kafasının karışması, hardcore hayranlar için pek iyi gitmiyor.

Bir yorumcu, “Bu filmin postta başarısız olduğu o kadar acı verici bir şekilde açık ki,” diye kınadı.

Dır-dir Harikalar Seyirciler görmediyse de başarısız olacak WandaVision?

Hayranlar filmin orijinal, bozulmamış versiyonunu tercih eder miydi?

Adil olmak gerekirse, “rastgele birkaç kişinin görüşlerini” dikkate almak, test gösterimlerinin tüm amacıdır.

Ve bu izleyicilerin genel sinemaseverleri yansıtması için sıradan hayranlar olması gerekir.

Yine de Janet’in güçlerine ne halt olduğuyla ilgili bir açıklama istiyorsanız, bu zorlayıcı kafa kanunu işinizi görebilir.

Ve biliyor musunuz, belki de test izleyicileri bu sahne hakkında haklıydı.

Bazı günler Marvel Studios’un kendi filmlerinden “Snyder Cuts” yapmasını gerçekten diliyoruz…

Teknory