Quantumania’nın Yıldızı, Gözlerini MCU Dışında Başka Bir Dream Comics Film Rolüne Dikti

Jay Maidment’in fotoğrafı. © 2022 MARVEL. William Jackson Harperzaten sıcak bir kariyerin sancıları içinde, belirleyici rollerde İyi Yer Ve tatil köyügöründüğünde Hollywood’daki itibarının bir kez daha yükseldiğini gördü. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Quaz olarak, zihin okuma yeteneğine sahip bir Kuantum Diyarı asi. Bazı hayranlar için acı tatlıydı, çünkü birçoğu onun lideri Reed Richards […]

Quantumania’nın Yıldızı, Gözlerini MCU Dışında Başka Bir Dream Comics Film Rolüne Dikti

Jay Maidment’in fotoğrafı. © 2022 MARVEL.

William Jackson Harperzaten sıcak bir kariyerin sancıları içinde, belirleyici rollerde İyi Yer Ve tatil köyügöründüğünde Hollywood’daki itibarının bir kez daha yükseldiğini gördü. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Quaz olarak, zihin okuma yeteneğine sahip bir Kuantum Diyarı asi.

Bazı hayranlar için acı tatlıydı, çünkü birçoğu onun lideri Reed Richards olması için dilekçe verdi. Fantastik Dörtlü, MCU’da planlanan yaklaşan bir film. Ancak Harper, burada olmaktan memnun olduğunu ve evrenin dışında oynamak isteyeceği farklı bir süper kahraman rolü olduğunu söylüyor. cassius hayatı.

Bakın, Marvel’da hiç kimse benimle Reed Richards olduğumdan bahsetmedi. Yani benim için ‘Beni aradılar’ gibiyim. Bu filmlerin büyük bir hayranıyım, bu yüzden bunun bir parçası olmak için herhangi bir fırsatım var, yapmaya hazırım. “Bak, bu tür organizasyonların kararları söz konusu olduğunda gerçekten ağırlık taşımak için fan-casting’e güvenemezsin. Sadece yapamazsın.’”

Her şeye rağmen Harper, büyük bir Marvel hayranı olduğunu ve Marvel’in filmlerini nasıl yaptığıyla her zaman ilgilendiğini söyledi, bu yüzden gemiye atlamanın akıllıca olmadığını söyledi.

“Açıkçası, Marvel kimsenin ne söylediği hakkında bana danışmıyor, ne içeride ne de hayranlarda. Kimse benimle bunlardan bahsetmiyor. Yani benimle konuşmaya karar verdiklerinde ve beni gelip oynamaya davet ettiklerinde, cevap evet oluyor. Yani işler böyle yürüyor.”

Bu MCU olmayan süper kahramana gelince?

“Ah dostum, çizgi roman şeylerini hep merak etmişimdir. Küçükken bunu okumuştum Gölge Şahin gün içinde komik. Bununla ilgili birkaç sayı okuduğumu ve ‘Bu karanlık’ diye düşündüğümü ve buna gerçekten ilgi duyduğumu hatırlıyorum” dedi. Gölge Şahin “HIV virüsü yanlış bir şekilde enjekte edilmiş” ve “hayatını masum kurbanlara zarar veren kanunsuzlarla savaşmaya adamaya yemin etmiş”, daha az tanınan bir ati kahramanıdır.

O da gerçekten havalı görünüyor.

Harper, özellikle süper kahramanlar söz konusu olduğunda, bir rol seçerken neyin önemli olduğunu hissettiğini biraz daha detaylandırdı.

“… Bir karakteri oynama fikrine yatırım yaptım. Bunu yapmak zahmetli ama sonra havalı görünüyor. Bence bu muhtemelen yönetmenler ve yazarlar için daha tatmin edici. Ama bence bir aktör olarak, yapmaya başladığınız sahne çalışmasından gerçekten zevk almak istiyorsunuz. Bu yüzden her zaman bunu arıyorum. Yani bir franchise olması gerekmez. Destek amaçlı bir şey olmak zorunda değil. Bu gerçekten rolün ne olduğu, oynamanın ne kadar eğlenceli olacağı.”

Ayrıca Quaz olarak geri dönmeye açık olduğunu söyledi. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania şimdi sinemalarda.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow