Emoji Film Sunumu Toplantısı – Yeniden Ziyaret Edildi

Özet Emoji Filmi benzer filmlerle karşılaştırmalar ve piyasadaki aşırı doygunluk nedeniyle başarılı olma ihtimali düşüktü. Sony’nin filmi aceleye getirmesi ve modası geçmiş mizahı, zamanla filmi daha da önemsiz hale getirdi. Emoji FilmiTartışmalı fragmanlar ve parodi posterine verilen tepkiler de dahil olmak üzere pazarlaması, başarısızlığa daha da katkıda bulundu. Başarısızlığının üzerinden altı yılı aşkın bir süre […]

Emoji Film Sunumu Toplantısı – Yeniden Ziyaret Edildi

Özet

 • Emoji Filmi benzer filmlerle karşılaştırmalar ve piyasadaki aşırı doygunluk nedeniyle başarılı olma ihtimali düşüktü.
 • Sony’nin filmi aceleye getirmesi ve modası geçmiş mizahı, zamanla filmi daha da önemsiz hale getirdi.
 • Emoji FilmiTartışmalı fragmanlar ve parodi posterine verilen tepkiler de dahil olmak üzere pazarlaması, başarısızlığa daha da katkıda bulundu.


Başarısızlığının üzerinden altı yılı aşkın bir süre geçtikten sonra, son bölüm Ekran Rantı‘S Satış Konuşması Toplantısı serisi orijinal analizini yeniden gözden geçiriyor Emoji Filmi. Animasyonlu macera, Textopolis’in dijital dünyasında geçiyordu ve daha fazla ifade sunmak için kodunu kırma, sahibinin akıllı telefonundaki uygulamalar arasında geçiş yapma ve aralarında çeşitli diğer emojilerle tanışma umuduyla yola çıkan “meh” emojisi Gene’yi konu alıyordu. Merhaba-5 ve Jailbreak. TJ Miller, Anna Faris, James Corden, Maya Rudolph ve Patrick Stewart’tan oluşan bir kadroya sahip olmasına rağmen film mütevazı bir gişe başarısı yakaladı ancak eleştirmenlerin bombardımanına uğradı.

Yayınlanmasından bu yana büyük ölçüde unutulmuş olsa da, Ekran Rantı‘S Satış Konuşması Toplantısı orijinaline yansıtmak için geri dalıyor Emoji Filmi bölüm. Bu makalenin en üstünde görülen videoda, sunucu Ryan George’un orijinal bölümündeki bazı şakalara baktığı görülüyor; bu, bu onun şimdiye kadarki üçüncü bölümüydü. Satış Konuşması Toplantısıyaptığı bazı modası geçmiş iğnelemelerden yakınıyordu. Ayrıca program için komedileri yorumlamaktan neden kaçındığını da açıklamaya devam ediyor ve bunu buluyor “iğrenç“Başka bir yazarın komedi yazma çabasıyla alay etmek.


Emoji Filmi Asla İşe Yaramayacaktı

Teknolojinin popülaritesinin zirvesinde piyasaya sürülmesine rağmen, bunu daha da olası hale getiren bir dizi faktör vardı. Emoji Filmi Gerçekten başarıya ulaşmak için. Bunlardan ilki, filmin benzerleriyle bariz karşılaştırmaları nedeniyle her zaman sıkıntı çekeceğiydi. Lego filmi ve Disney’in Oyunbozan Ralph Ve Tersyüzikincisi eve En İyi Animasyon dalında Oscar’ı getirdi. Üçü kendi haklarında başarılı olsa da piyasa, ister teknoloji ister duygular olsun, insan tarafından kontrol edilen ideallerin duyarlı versiyonlarına ilişkin entrikalarla hızla aşırı doymuş hale geliyordu.

Buna engel olan diğer önemli faktör ise Sony’nin filmi aceleye getirmesiydi. Yapımcı Warner Bros.’u geride bıraktı Lego filmive Paramount Pictures’ın haklar için ihale savaşına girmesi üzerine stüdyo acele etmeye çalıştı. Emoji Filmi Emojileri çevreleyen popülerliğin modası geçmeden önce ortaya çıktı. İki yıllık aceleci prodüksiyona rağmen, sonuçta eleştirmenler tarafından geç kalınmış bir yapım olarak değerlendirildi ve George’un yeni filmdeki kendi mizah anlayışıyla ilgili olarak işaret ettiği gibi Satış Konuşması Toplantısızaman geçtikçe daha da önemsiz hale gelen bir kavram.

Emoji FilmiFragmanların sosyal medyada kitlesel eleştiri alması ve parodi posteri ile pazarlaması da onu daha iyi satmaya yardımcı olmadı. Damızlık Kızın Hikayesi Smiler emojisinin filmi silmelerine yetecek kadar tepki aldığını gösteriyor. Uzun vadeli mirası daha da kötüleşti; Jordan Peele, daha sonra Patrick Stewart’a verilecek olan Poop emojisi rolü teklif edildiğinden oyunculuktan büyük ölçüde emekli olduğunu açıklarken, film aynı zamanda Razzies kazanan ilk animasyon filmi oldu. En Kötü film, En Kötü Yönetmen, En Kötü Ekran Kombinasyonu ve En Kötü Senaryo dallarında dört ödül kazandı.

Yazma sırasında, Emoji Filmi aynı zamanda eleştirmenlerden %6 onay oranıyla Rotten Tomatoes’da şimdiye kadarki en düşük puan alan animasyon filmlerinden biridir.

Kaynak: Satış Konuşması Toplantısı

 • Emoji Filmi

  Yayın tarihi:
  2017-07-28

  Müdür:
  Anthony Leondis

  Döküm:
  Rob Riggle, Steven Wright, Jake T. Austin, Patrick Stewart, Ilana Glazer, Christina Aguilera, TJ Miller, Anna Faris, Jennifer Coolidge, James Corden, Maya Rudolph, Sofia Vergara

  Değerlendirme:
  PG

  Çalışma süresi:
  86 Dakika

  Türler:
  Animasyon, Komedi, Aile

  Yazarlar:
  Eric Siegel, Anthony Leondis, Mike White

  Bütçe:
  50 Milyon Dolar

  Stüdyo(lar):
  Sony Pictures Animasyonu, Columbia Resimleri

  Distribütör(ler):
  sony

Teknory