En iyi akıllı termostat fırsatı: Google Nest Learning termostatını %28 indirimli alın

70 $ TASARRUF EDİN: Google Nest Learning termostatını Amazon’da 249 dolardan yalnızca 179 dolara evinize entegre edin. Bu yüzde 28’lik bir indirim. Isıyı artırmanın mevsimi geldi – ve evden uzakta olacağınız dokuz saat boyunca ısıyı kısmayı unutun. Uzakta olduğunuzu algılayan akıllı bir termostat sayesinde, işteyken 70 derece Fahrenheit’in tadını çıkaranların yalnızca bitkiler olacağını fark etmenin […]

En iyi akıllı termostat fırsatı: Google Nest Learning termostatını %28 indirimli alın

70 $ TASARRUF EDİN: Google Nest Learning termostatını Amazon’da 249 dolardan yalnızca 179 dolara evinize entegre edin. Bu yüzde 28’lik bir indirim.


Isıyı artırmanın mevsimi geldi – ve evden uzakta olacağınız dokuz saat boyunca ısıyı kısmayı unutun. Uzakta olduğunuzu algılayan akıllı bir termostat sayesinde, işteyken 70 derece Fahrenheit’in tadını çıkaranların yalnızca bitkiler olacağını fark etmenin yürek parçalayıcı hissinden kaçının.

31 Ekim itibarıyla Google Nest Learning termostatını Amazon’da 249 dolardan yalnızca 179 dolara alabileceksiniz. Bu, ısıtma faturasını ödemeye kullanılabilecek 70 dolarlık bir tasarruf anlamına geliyor.

AYRICA BAKINIZ:

Akıllı evinizi Amazon Echo Show 8 ve renkli ampulle 70 doların altında bir fiyata yükseltin

Bu akıllı termostat, kullandıkça öğrenecek şekilde tasarlanmıştır. Bir hafta sonra Google Nest termostatı, geçmişine ve sıcaklık ayarlarınıza göre kendini programlar. Evden uzaktayken sıcaklığı ayarlamak için Nest uygulamasını kullanın; tatile çıkmadan önce ayarlamayı unuttuysanız telefonunuzdan ısıyı kısabilir veya ayarlanmadan bir saat önce tekrar açabilirsiniz. eve gitmek. Daha az enerjinin nasıl kullanılacağına dair bilgi arıyorsanız uygulama aynı zamanda enerji geçmişinizi de izler.

Google Nest Learning termostatı ayrıca, etrafta olmadığınızı belirlemek ve kendisini enerji tasarrufu sağlayan bir sıcaklığa çevirmek için sensörleri kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Google, çoğu kişinin termostatı kurmasının 30 dakika sürdüğünü ve termostatın mevcut termostat sistemlerinin %95’iyle çalıştığını söylüyor. Termostat yüzü siyah, beyaz, pirinç ve paslanmaz çelik dahil olmak üzere yedi renk seçeneğiyle sunulur; böylece evinizin mevcut dekoruna uyum sağlayabilirsiniz.

Bu kış, Amazon’da yalnızca 179 dolara satılan Google Nest Learning termostatıyla yeni bir akıllı ev özelliği tanıtın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow