En iyi Apple teklifi: 6. nesil iPad’i 175 doların altında bir fiyata yenileyin

TL;DR: 16 Aralık itibarıyla, yenilenmiş altıncı nesil iPad’i (WiFi, 128 GB) 209,99 ABD doları yerine yalnızca 174,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu ekstra %16 tasarruf demek. Sezonun tüm hediye seçimlerinde iPad en iyilerden biri olarak parlıyor: öğrenciler ders çalışmak için, çocukları oyun oynamak için, büyükanne ve büyükbabalar okumak için, sanatçıları çizim yapmak için seviyorlar ve […]

En iyi Apple teklifi: 6. nesil iPad’i 175 doların altında bir fiyata yenileyin

TL;DR: 16 Aralık itibarıyla, yenilenmiş altıncı nesil iPad’i (WiFi, 128 GB) 209,99 ABD doları yerine yalnızca 174,99 ABD dolarına satın alabilirsiniz. Bu ekstra %16 tasarruf demek.


Sezonun tüm hediye seçimlerinde iPad en iyilerden biri olarak parlıyor: öğrenciler ders çalışmak için, çocukları oyun oynamak için, büyükanne ve büyükbabalar okumak için, sanatçıları çizim yapmak için seviyorlar ve biz bunu sonsuza kadar sürdürebiliriz… ama bunu paylaşmak zorundayız. yenilenmiş anlaşma Bu çok sevilen 6. nesil iPad’in fiyatı artık sınırlı bir süre için 174,99 ABD doları, normalde 209,99 ABD dolarıdır.

Özellikleri ağır, ağırlığı hafif

6. nesil iPad yalnızca birkaç yaşında. iPadOS 17’ye güncelleme ve muhtemelen gelecek sürümler sayesinde hediye verdiğiniz kişi en yeni özelliklerin keyfini çıkarabilir. Kağıtsız not almak veya Procreate Dreams gibi uygulamalarla dijital sanat yapmak için ilk Apple Pencil (dahil değildir) ile bile uyumludur.

9,7 inçlik Retina ekran, yazma ve çizimin yanı sıra yayın ve oyun oynama için de bol miktarda dijital alan sunar. Büyük ekran boyutuna, etkileyici 128 GB depolama alanına ve on saate kadar kullanım sağlayan uzun ömürlü piline rağmen bu iPad, yarım kilonun biraz üzerinde bir ağırlığa sahiptir.

Yenilendi: Paradan ve e-atıktan tasarruf edin

Yenilenmiş cihazlara aşina değilseniz, tam test ve temizliğe tabi tutulduktan sonra onlara ikinci bir kullanım şansı veriliyor. Bu iPad 6. Nesil “B” derecesine sahiptir; bu, hafif aşınma veya çizikler gibi hafif ila normal aşınma belirtilerini fark edebileceğiniz anlamına gelir; bunlar muhtemelen bir kılıfla kapatılabilir.

Yenilenmiş cihazların satın alınması, bir miktar nakit tasarrufunun yanı sıra aynı zamanda çevresel faydalar yepyenilerini satın almaktan çok.

Mashable Fırsatları

Yenilenmiş 6. nesil iPad’i stoklarla sınırlı olarak 174,99 $ (normal 209,99 $) karşılığında alın.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow