En İyi Bird e-bisiklet fırsatı: Ücretsiz kargoyla 750 $

TL;DR: 8 Aralık itibarıyla Bird Bike, normal 2.299 $ yerine yalnızca 749,97 $ fiyatla satılıyor – bu, %67 gibi devasa bir tasarruf anlamına geliyor. Noel’e kadar ulaşması için 14 Aralık’a kadar sipariş verdiğinizden emin olun. Tatil alışveriş listenizde açık hava tipi var mı? Karbon ayak izinden çok endişe duyan birine ne dersiniz? Eğer öyleyse, elektrikli […]

En İyi Bird e-bisiklet fırsatı: Ücretsiz kargoyla 750 $

TL;DR: 8 Aralık itibarıyla Bird Bike, normal 2.299 $ yerine yalnızca 749,97 $ fiyatla satılıyor – bu, %67 gibi devasa bir tasarruf anlamına geliyor. Noel’e kadar ulaşması için 14 Aralık’a kadar sipariş verdiğinizden emin olun.


Tatil alışveriş listenizde açık hava tipi var mı? Karbon ayak izinden çok endişe duyan birine ne dersiniz? Eğer öyleyse, elektrikli bisiklet çok düşünceli bir hediye olacaktır. Ve sınırlı bir süre için indirimli fiyatla, BirdBike eBike’ı normal fiyattan yüzlerce indirimle alabilir ve 14 Aralık’a kadar sipariş verdiğinizde tatil için zamanında alabilirsiniz.

Kuş Bisikleti, bir ulaşım aracı olmanın çok ötesinde, stil ve sürdürülebilirliğin bir ifadesidir. Sıradan bir bisiklet gibi pedallarla kullanabilirsiniz, ancak bacaklarınızı dinlendirmeniz veya bir yokuşu tırmanmanıza yardım etmeniz gerektiğinde, ilerlemenizi sağlamak için hızınızı anında artırmak için gaza basmanız yeterlidir. Bird Bike, saatte 32 km’ye kadar en yüksek hıza çıktığınızda bile tutarlı, yumuşak bir sürüş sunan 500 W’lık bir motora sahiptir.

Bunun gibi bir bisikletin avantajlarından biri, sürücünün düz pedallı bir bisiklete göre daha uzağa gidebilmesidir. BirdBike’ınızı hareket halindeyken şarj edin veya pili çıkarıp evde şarj edin. Tekrar sürüşe hazır olduğunuzda gösterge ekranı size hızınız, pil ömrünüz, pedal destek modunuz ve daha fazlası dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şeyi gösterecektir.

Daha engebeli araziler için gelişmiş bir karbon aktarma organı ve entegre hırsızlık önleme alarmı ile tamamlanan hediyeniz, bu etkileyici hediyeyle yıllarca açık hava keyfi yaşayacak.

Bird Bike eBike’ı 749,97 $ (normal 2.299 $) tutarındaki özel fiyata, 17 Aralık saat 23:59’a (PT) kadar ücretsiz gönderimle ve 14 Aralık’a kadar sipariş verdiğinizde zamanında tatil teslimatı garantisiyle edinin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow