En İyi CapCut Şablonları

CapCut’un sağladığı basit video düzenleme seçeneklerinden hoşlanıyorsanız, oradaki en iyi şablonlardan bazılarına göz atmak ilginizi çekebilir. Neyse ki, CapCut şablonlarının kullanımı kolay ve ücretsizdir. Yine de unutmayın: ‘en iyi’ bir şablon yoktur. Hepsinin farklı özellikleri, sesleri ve bazı videoları ihtiyaçlarınıza uygunsuz hale getirecek diğer seçenekleri (metin, geçişler, efektler) vardır. Bu nedenle, hangisinin doğru seçim olabileceğini […]

En İyi CapCut Şablonları

CapCut’un sağladığı basit video düzenleme seçeneklerinden hoşlanıyorsanız, oradaki en iyi şablonlardan bazılarına göz atmak ilginizi çekebilir. Neyse ki, CapCut şablonlarının kullanımı kolay ve ücretsizdir.

Yine de unutmayın: ‘en iyi’ bir şablon yoktur. Hepsinin farklı özellikleri, sesleri ve bazı videoları ihtiyaçlarınıza uygunsuz hale getirecek diğer seçenekleri (metin, geçişler, efektler) vardır. Bu nedenle, hangisinin doğru seçim olabileceğini belirlemek için daha derine inmeye değer.

Aşağıda listelenen şablonlar, 2023 için video düzenlemedeki en popüler trendlerden bazılarını göstermek için özenle seçilmiştir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçeneklerle, öne çıkacak mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şifalı Tayland 9:16

Tayland’da Sağlık 9:16 ICAL tarafından oluşturulmuş modaya uygun bir CapCut şablonudur. Şablon, bir renk görüntüsüne kadar uzanan bir bulanıklıktan başlayarak ağır çekim efektleri kullanır. Video belirli bir noktaya yakınlaşır ve uzaklaşır ve tekrar eder. Kesinlikle popüler olan şablonun 110 milyondan fazla kullanıcısı var.

Şablona sahip videoların çoğu, bir sağlık yolculuğunu belgelemek, bir iyileşme sürecini göstermek veya insanların ve yerlerin güzelliğini sergilemek için şablondan yararlanır. Benzer amaçlar için bir şablon arıyorsanız, Şifa Tayland şablonu size uygun olabilir.

Videolarınızı ve fotoğraflarınızı kullanabilir, filtreler kullanarak düzenleyebilir, ek efektler ve geçişler yerleştirebilirsiniz. İstediğiniz gibi değiştirin!

Shaka Boom Şablonu

bu Shaka patlaması şablonda hareketli bir şarkı bulunur (The Beatnuts ve Method Man’den Se Acabo (Remix)). 5 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmıştır ve dikkat çekici etkilere sahiptir.

Şablon, sanki müzik ritmine göre ‘sıçrayan’ resimlere veya videolara kaydırıyormuşsunuz gibi videonun aşağı doğru hareket etmesiyle başlar. En çok dans veya moda için uygundur.

ShakaBoom şablonu, tanıtım videoları veya sosyal medya içeriği için de uygundur. Enerjik ve dikkat çekici etkileri, şablonu kullanıcıların dikkatini gerektiren içerikler için uygun hale getirir.

CapCut Habibi

CapCut Habibi müzik sanatçısı Ricky Rich ve Dardan tarafından yaratılan Habibi adlı bir şarkıya sahiptir. Şarkı, Orta Doğu hisleri, güçlü vuruşlar ve iyimser bir tempo ile başlıyor.

Şu anda en popüler trend şablonu. Yüksek kaliteli bir video oluşturmak için kendi geçişlerinizi, renk düzenlerinizi ve resimlerinizi eklemek için şablonu kullanabilirsiniz. Profesyonel görünmesine rağmen, herhangi bir özel beceri gerektirmez.

Bu şablonla 20 milyondan fazla video yapılmıştır ve sekiz farklı versiyonu şu adreste bulunabilir: CapCut şablonları web sitesi. Şablonlar manzara geçişlerine, efektlere (ağır çekim veya kayma), emojilere, şarkı sözlerine ve çizim efektlerine göre farklılık gösterir. CapCut şablonları web sitesinde, en beğendiklerinizi önizleyebilir ve en sevdiğiniz şablonu seçebilir veya şablonu indirip kendiniz düzenleyebilirsiniz. Şablonları nasıl bulacağımıza daha sonra değineceğiz.

IDFWU Şablonu

IDFWU Şablonu Big Sean’dan IDFWU şarkısını içerir. Görsel deneyim nedeniyle birçok kullanıcı bu şablonu beğeniyor. Müziğe hızla hareket eden metin ve resimlere sahiptir. Şablona fotoğraf ve video ekleyebilir ve kendinize ait yapabilirsiniz.

Bu şablonu uygulayan kullanıcılar videolar yerine resimler yükler. Ancak, beğeninize göre kişiselleştirmek için pek çok seçenek mevcuttur: özel efektler, geçişler, bindirmeler, renk filtreleri, metin, başlık ve başlık ve ayrıca yazı tipini değiştirme seçenekleri. İsterseniz videoya arka plan müziği veya ses efektleri de ekleyebilirsiniz.

Odada Yürüdüm X Ana Behosh CapCut Şablonu

X Ana Behosh CapCut Odasında Yürüdüm şablon iki şarkının (People ve Nainowale Ne) remixidir. Şarkı çok Doğu havası veriyor. Atmosferik, rahatlatıcı ve huzurlu.

2 milyondan fazla kişi bu şablonu kullanarak TikTok videoları hazırladı.

Videoların çoğu insanları ve yerleri gösterir. Videolar genellikle sahil kenarındaki sahneleri öne çıkarır veya aşık dans eden, kucaklaşan veya birlikte vakit geçiren çiftleri gösterir.

Bu tür sahneler müziğe çok yakışıyor.

Supra MK4 CapCut Testere

Supra MK4 CapCut’un Ra’sı 911’i arayan bir kadın var. Operatör cevap veriyor ve acil durumun niteliğini soruyor. Dişi, “rat-a-tat-tat” gibi sesler duyduğunu söyleyerek yanıt verir.

Ardından video, aynı sesi çıkaran SupraMK4 Toyota spor otomobil egzozuna geçer ve ardından, kullanıcıların videolarını veya fotoğraflarını içerebilen hareketli elektrikli müzik izler.

Yeni kitleler edinmek istiyorsanız bu şablon yararlıdır. İyimser, enerjik ve izleyicinin dikkatini çekiyor.

Bazıları bu şablonu, ister araba kullanmak ister dövüş sanatları yapmakla ilgili olsun, becerilerini sergilemek için en sevdikleri filmi veya animeyi vurgulamak için kullandı.

Bu şablon moda, müzik ve dans gibi çeşitli videolar için kullanılabilir. Bu eğlenceli ve kontrol etmeye değer.

CapCut Şablonlarına Nasıl Erişilir?

CapCut’a Erişim şablonlar kolay. Aşağıdaki adımları takip et:

  1. Bilgisayarınızda CapCut’ta oturum açın. iOS veya Android cihaz.
  2. Ekranın sağ köşesindeki arama simgesini kullanın.
  3. Kullanmak istediğiniz CapCut şablon adını yazın. Alternatif olarak, arama çubuğuna CapCut şablonları yazın.
  4. İhtiyaçlarınızı karşılayan bir şablon aramak için aşağı kaydırın.
  5. Bir video seçin ve “Şablonu Kapasitede Kullan”a basın. Düğme şablonun altında görünecektir.
  6. Şablonun indirilmesi tamamlandıktan sonra CapCut’a aktarın.
  7. Daha sonra şablonu beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Videolarınızı veya fotoğraflarınızı ekleyebilir, farklı efektler seçebilir veya efektlerin zamanlamasını ayarlayabilir ve uygun gördüğünüz diğer değişiklikleri yapabilirsiniz.
  8. Düzenleme işlemini tamamladıktan sonra, kaydetmeyi ve sosyal medyaya yüklemeyi unutmayın.

Akılda tutulması gereken birkaç şey daha var.

  • CapCut’a erişimde sorun yaşıyorsanız, bölgenizde bölgesel veya coğrafi kısıtlamalar olup olmadığını kontrol edin. Öyleyse, şablona erişmeden önce bir VPN uygulaması indirmelisiniz. Hızlı bir Google araması, çok popüler olan NordVPN dahil, düşünebileceğiniz birçok seçenek olduğunu ortaya çıkarır.
  • Bazı CapCut şablonları TikTok’ta bulunabilir. Bunları kullanmak istiyorsanız TikTok’ta oturum açın, videoyu kaydedin ve düzenleme için CapCut’a aktarın.

CapCut Şablonlarından En İyi Şekilde Yararlanma

Sonuç olarak, en iyi CapCut şablonları ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygundur. Bir aşk hikayesini sergilemek istiyorsanız, IDFWU şablonu muhtemelen en iyi seçim olmayacaktır.

Healing Thailand şablonu, bir iyileşme sürecini veya yolculuğu sergileyen videolar için en iyisidir ve Shaka Boom şablonu, dans veya moda ve daha fazlasını içeren videolar için uygundur. CapCut Habibi de benzer amaçlar için kullanılabilir.

Görsel veya işitsel bir deneyim istiyorsanız sırasıyla IDFWU ve I Walked in the Room X şablonlarına göz atın.

Bunları veya başka CapCut şablonlarını hiç kullandınız mı? Favorileriniz neler ve neden? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin!

Teknory