Keanu Reeves, Şaşırtıcı derecede gerçekçi Marvel Sanatında Sarı X-Men Takım Elbisesi ve Kaskı ile Tamamlanmış Wolverine Oluyor

Özet Keanu Reeves, çoklu evrenin kullanımı sayesinde yakında çıkacak bir MCU filminde potansiyel olarak Wolverine’i canlandırabilir. Reeves geçmişte Wolverine’i oynamakla ilgilendiğini belirtmişti ancak Hugh Jackman’ın görev süresinden sonra artık çok geç olduğunu düşündü. Reeves, MCU’nun kendi Wolverine versiyonunu oynayamasa da Deadpool 3’ün çoklu evren hikayesinde Logan’ın bir versiyonu olarak görünebilir. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM […]

Keanu Reeves, Şaşırtıcı derecede gerçekçi Marvel Sanatında Sarı X-Men Takım Elbisesi ve Kaskı ile Tamamlanmış Wolverine Oluyor

Özet

  • Keanu Reeves, çoklu evrenin kullanımı sayesinde yakında çıkacak bir MCU filminde potansiyel olarak Wolverine’i canlandırabilir.
  • Reeves geçmişte Wolverine’i oynamakla ilgilendiğini belirtmişti ancak Hugh Jackman’ın görev süresinden sonra artık çok geç olduğunu düşündü.
  • Reeves, MCU’nun kendi Wolverine versiyonunu oynayamasa da Deadpool 3’ün çoklu evren hikayesinde Logan’ın bir versiyonu olarak görünebilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Keanu Reeves şöyle hayal ediliyor Wolverine gerçekçi Marvel sanatında. Hugh Jackman, karakteri ilk kez 2000’li yıllarda oynayarak Wolverine ile eşanlamlı hale geldi. X Men ve yakında Marvel Sinematik Evreni’nde Long olarak geri dönecek Deadpool 3. Bununla birlikte, filmin çoklu evreni kullanması ile birlikte, gelecek MCU filminde diğer aktörler Wolverine olarak görünebilir ve karakterin gelecekteki MCU versiyonu da Reeves’e kapıyı açar.

Reddit’te kullanıcı Pasifikokyanus Reeves’in Marvel’ın Wolverine’i olarak nasıl görünebileceğine dair iki resim paylaştı.

Reeves, Wolverine’in geleneksel çizgi roman kostümünün sarı ve siyah versiyonunu giyiyor. Aktör, özellikle çizgi romanlara uygun Wolverine kaskıyla bu rolde harika görünüyor. Reeves Wolverine olarak görünseydi Deadpool 3 veya başka bir MCU filmi olsa bile, Marvel sanatından alınan tasarım ona en iyi Wolverine filmi görünümlerinden birini verecektir.

İlgili
Her 2024 Marvel & DC Filminin Gişe Performansını Tahmin Etmek

Geçtiğimiz yıllara göre daha az sayıda filmin olduğu Marvel ve DC’nin 2024 filmleri, gişede zirveye çıkmak için süper kahraman yorgunluğuyla yüzleşmek zorunda kalacak.


Keanu Reeves, Marvel’s Wolverine’i Oynamak Hakkında Ne Dedi?

Aktör Marvel Stüdyolarıyla Görüşmelerde Bulundu

marvel'da keanu reeves ve logan Howlett, diğer adıyla wolverine

Reeves’in birçok Marvel rolü oynayacağı söyleniyor; hayranlar Ghost Rider, Silver Surfer ve daha fazlasının oyuncuya yakışacağını iddia ediyor. Ancak Reeves, her zaman Wolverine’i oynamak istediğini açıkladı. Oyuncu, karakterin gözüne kestirdiği tek Marvel kahramanı olduğunu söylerken Reeves, Jackman’ın roldeki görev süresinden sonra Wolverine’i oynayabileceğini düşünmediğini ifade ederek şöyle konuştu: “Çok geç. Gerçekten çok iyi doldurulmuştu. artık gayet iyiyim

Wolverine her zaman oynamak istediği Marvel karakteri olsa da bu rol onun MCU’ya katılması için tek şansı değil. Reeves ayrıca sıklıkla hayran olduğu bir karakteri canlandırmaktan da bahsetti: Hayalet Sürücü. Aktöre göre, genç hali Marvel karakterini canlandırmayı çok isterdi ve şunları söyledi: “10 yaşındaki ben isterdim – sanırım o muhtemelen Hayalet Sürücü olmak isterdi

Reeves’in Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ile kendisi için bir MCU rolünü tartışmak üzere nasıl görüştüğü göz önüne alındığında, bu muhtemelen sadece bir zaman meselesi. John Wick aktör bir Marvel kahramanı gibi giyiniyor. Jackman Wolverine olarak geri dönecek Deadpool 3 ve Reeves muhtemelen MCU’nun kendi Wolverine versiyonunu ilk kez oynayamayacak kadar yaşlı olsa da, oyuncu hâlâ hayallerindeki Marvel rolünü alabilir. Deadpool 3Çoklu evren hikayesinde hem Deadpool hem de Wolverine versiyonlarının yer aldığı söyleniyor ve Reeves, Logan’ın bir versiyonu olarak görünebilir, hatta Jackman’ınkiyle etkileşime girebilir. Wolverine.

Kaynak: Pasifikokyanus/Reddit

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow