En İyi Chromebook Fırsatı: Best Buy’da 179 Dolara ASUS Alın

150 $ TASARRUF EDİN: 22 Aralık itibarıyla bu ASUS Chromebook(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 329 dolardan 179 dolara indirimde. Bu %46’lık bir indirim Tüm çan ve ıslık olmadan çalışan bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Şimdi ihtiyaçlarınızı yeniden gözden geçirmenin ve bütçenizi sarsmayacak bir güncellemeyi düşünmenin tam zamanı. Belki çevrimiçi işlerde size yardımcı olacak bir günlük […]

En İyi Chromebook Fırsatı: Best Buy’da 179 Dolara ASUS Alın

150 $ TASARRUF EDİN: 22 Aralık itibarıyla bu ASUS Chromebook(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 329 dolardan 179 dolara indirimde. Bu %46’lık bir indirim


Tüm çan ve ıslık olmadan çalışan bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Şimdi ihtiyaçlarınızı yeniden gözden geçirmenin ve bütçenizi sarsmayacak bir güncellemeyi düşünmenin tam zamanı. Belki çevrimiçi işlerde size yardımcı olacak bir günlük bilgisayar, çocuğunuz veya genç çocuğunuz için bir çalışma arkadaşı veya kaliteli bir hediye vermek istiyorsunuz.

22 Aralık itibarıyla ASUS Chromebook(yeni bir sekmede açılır), 14 inç, Best Buy’da sadece 179 $ karşılığında satışta. Yılbaşı indirimleri, %46 indirim veya 150$ indirim alacağınız anlamına gelir; bu, bunlardan iki tane almanız için neredeyse yeterlidir. Ama kim sayıyor?

8 GB RAM ve 64 GB SSD ile bu Chromebook, normal e-postaları, çağrıları ve akışı yönetebilir. Düşük maliyeti ve çalışma dış görünümü, bunu ev ödevlerinde ve koridorlarda gezinirken bir skolastik arkadaşa ihtiyaç duyan çocuklar veya gençler için mükemmel bir hediye haline getirir. Bu Chromebook’un Intel HD Graphics 5000 kartı, temel oyunların üstesinden gelebilir çünkü denge, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşamın anahtarıdır.

Bu Chromebook’un 1920×1080 piksel çözünürlüğü sayesinde oyunlardaki, şovlardaki ve notlardaki olası her ayrıntıyı görüntüleyin. Bu ASUS bir dokunmatik ekran değil, bu da ekranlarının her yerinde parmak izi görmek istemeyen kişiler için bir artı olabilir.

Kendiniz veya bir başkası için Chromebook alışverişi yapıyorsanız bu fırsatı değerlendirin. Kesinlikle cazip.

Teknory