En iyi Chromebook fırsatı: HP 11.6″, 19 ABD Doları indirimlidir.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. 19 $ TASARRUF EDİN: 14 Kasım itibarıyla bu HP 11,6″ Chromebook(yeni bir sekmede açılır) Walmart’ta orijinal fiyatından 19 $ daha ucuza 79 $’a satılıyor. Bu %20 indirim. Ebeveynlerin çoğu okul gereçleri ve ilgili elektronik ürünleri yaz sonunda satın alsa da tatil sezonu, hayatınızdaki öğrenci için Chromebook’ları güncellemek… Okumaya devam et En iyi Chromebook fırsatı: HP 11.6″, 19 ABD Doları indirimlidir.

En iyi Chromebook fırsatı: HP 11.6″, 19 ABD Doları indirimlidir.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

19 $ TASARRUF EDİN: 14 Kasım itibarıyla bu HP 11,6″ Chromebook(yeni bir sekmede açılır) Walmart’ta orijinal fiyatından 19 $ daha ucuza 79 $’a satılıyor. Bu %20 indirim.


Ebeveynlerin çoğu okul gereçleri ve ilgili elektronik ürünleri yaz sonunda satın alsa da tatil sezonu, hayatınızdaki öğrenci için Chromebook’ları güncellemek için harika bir zamandır.

Walmart genellikle harika elektronik ürünler satın alabileceğiniz bir yer olarak göz ardı edilir, ancak bu HP 11,6″ Chromebook, mega mağazanın bütçe dostu maliyete kendini adamış olduğunun kanıtıdır. ve değer. Walmart’ın yalnızca 79 ABD doları olan fiyatı, öğrencilere ders kitabı fiyatından daha ucuza bir Chromebook verirken ebeveynleri kesinlikle mutlu edecek.

Bu özel Chromebook, her yaştan öğrenci için mükemmel boyuttadır. Ayrıca düşmeye dayanıklı, su geçirmez ve metalle güçlendirilmiş kenarlara sahiptir. Potansiyel krizlere dayanacak şekilde yapılmıştır ve oyun alanlarına son derece dayanıklıdır.

Peki ya sadece bütçe dostu bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan yetişkinler? Bu Chromebook da sizin için. 4 GB RAM, 32 GB bellek paketi ve 2,4 GHz hız ile mali durumunuzdan ödün vermeden makaleler yazabilir, testler çözebilir ve işle ve üniversiteyle ilgili uygulamaları kullanabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow