Bu kulaklıklar Anneler Günü için indirimde

TL;DR: 2 Mayıs’a kadar şunları yapabilirsiniz: Raycon kulaklıklarda veya hoparlörlerde %20 tasarruf edin(yeni bir sekmede açılır) Anneler Günü promosyon kodunu kullanarak SEVGİ Kasada. Anneler Günü yaklaşıyor ve teknoloji dünyasında kulaklıklar en popüler hediye fikirlerinden birini temsil ediyor. Özellikle piyasadaki bu kadar çok model varken güvenilir bir çift bulmak bugünlerde zor olabilir. Raykon(yeni bir sekmede açılır) […]

Bu kulaklıklar Anneler Günü için indirimde

TL;DR: 2 Mayıs’a kadar şunları yapabilirsiniz: Raycon kulaklıklarda veya hoparlörlerde %20 tasarruf edin(yeni bir sekmede açılır) Anneler Günü promosyon kodunu kullanarak SEVGİ Kasada.


Anneler Günü yaklaşıyor ve teknoloji dünyasında kulaklıklar en popüler hediye fikirlerinden birini temsil ediyor. Özellikle piyasadaki bu kadar çok model varken güvenilir bir çift bulmak bugünlerde zor olabilir.

Raykon(yeni bir sekmede açılır) günlük rahatlık için tasarlanmış bir kulaklık serisine sahiptir. Süper hafif ve neredeyse görünmez olarak tanımlanan bu markanın ürünleri, Anneler Günü’ne özel kampanyayla 2 Mayıs’a kadar indirimde. SEVGİ koduyla tüm site genelinde %20 indirim kazanın.

Raycon’un sözde mükemmel uyumu için açıklaması(yeni bir sekmede açılır) ve bildirildiğine göre birinci sınıf tasarım, şirketin büyük, küçük ve orta ölçekli insan kulaklarının eğriliği için ideal uyumu bulmak ve geliştirmek için binlerce kulak taraması kullanmasıdır. Her bir çift, kullanıcıların en rahat ve güvenilir hissettiren kombinasyona odaklanabilmeleri için dört set özelleştirilmiş jel ucu ile donatılmıştır.

Raycon’un Gündelik Kulaklıkları da tam şarj olduğunda sekiz saatlik çalma süresi ve 32 saatlik pil ömrü vaadiyle satılıyor. Everyday Earbuds, kablosuz şarj pediyle birlikte gelir. Ayrıca çeşitli ses profilleri sunarlar, böylece rahatlatıcı bir podcast’ten bas güçlü bir sese geçerken dinleme ayarlarını buna göre ayarlayabilirsiniz. Erozyon şarkı, arada herhangi bir yerde iyi ses bulmak için teorik olarak donatılırken.

Raycon’un diğer modelleri arasında(yeni bir sekmede açılır) — kullanıcılara The Fitness Earbuds ile mükemmel uyum stabilizasyonu, Gaming Earbuds ile gecikmeleri önlemek için hyper sync düşük gecikme ve Impact Speaker Raycons’un müzik çalma yeteneklerini başka bir düzeye taşıyor. Bu darbeye dayanıklı hoparlör, Bluetooth ile erişilebilir, hava koşullarına dayanıklı ve evrensel olarak monte edilebilir olarak tanıtılır.

Anneler Günü’ne özel kampanya kapsamında; SEVGİ koduyla bir çift Raycon kulaklık veya hoparlörde %20 tasarruf edebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır). Satış 2 Mayıs 23:59 PT’de sona eriyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory