En iyi dizüstü bilgisayar fırsatları: Bir ASUS veya Acer dizüstü bilgisayarı %32’ye varan indirimle alın

Güvenilir bir dizüstü bilgisayar veya Chromebook harika bir keşiftir ve neyse ki Amazon’un her bütçeye uygun Acers ve ASUS cihazlarında indirimleri vardır. En son teklifleriyle ihtiyaçlarınıza uygun bir dizüstü bilgisayar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç fikir. En İyi Bütçe Dizüstü Bilgisayarı neden beğendik ASUS Vivobook dizüstü bilgisayar(Yeni bir sekmede açılır) 11,6 inç […]

En iyi dizüstü bilgisayar fırsatları: Bir ASUS veya Acer dizüstü bilgisayarı %32’ye varan indirimle alın

Güvenilir bir dizüstü bilgisayar veya Chromebook harika bir keşiftir ve neyse ki Amazon’un her bütçeye uygun Acers ve ASUS cihazlarında indirimleri vardır. En son teklifleriyle ihtiyaçlarınıza uygun bir dizüstü bilgisayar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç fikir.


En İyi Bütçe Dizüstü Bilgisayarı

neden beğendik

ASUS Vivobook dizüstü bilgisayar(Yeni bir sekmede açılır) 11,6 inç ekrana sahiptir ve taşıması kolay bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Ayrıca ultra incedir ve 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı içerir. Intel Celeron N4020 İşlemci 1.1 GHz ile tam donanımlıdır, böylece aramaları cevaplayabilir ve favori uygulamalarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızı yavaşlatmaya çalışabilecek kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer sinir bozucu sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olan güncelleştirilmiş güvenlik özellikleri sunan Windows 11 S Home üzerinde çalışır. USB aygıtlarını takmanıza izin veren bağlantı noktaları da vardır. Tüm bunlara %20 indirimle sahip oluyorsunuz.

En İyi Chromebook

neden beğendik

Acer Chromebook Spin 314 (14 inç), tablet işlevi de gören harika bir dizüstü bilgisayardır. Uygulamaları güvenle kullanabilmeniz, önemli dosyaları depolayabilmeniz ve işlerinizi halledebilmeniz için 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla tam donanımlıdır. Daha fazla alana ihtiyaç var? Bu Chromebook, öğelerinizi çevrimiçi ortamda güvenle yedekleyebilmeniz ve önemli belgeleri, resimleri ve videoları kaydedebilmeniz için 100 GB Google Drive alanı içerir. Ayrıca, çoklu görev yapmanız gerektiğinde 3,3 GHz’e kadar hızlarda çalışan bir Intel Pentium Silver N6000 İşlemci içerir. Görüntüleri ve videoları güzel bir şekilde görüntüleyen Intel UHD Grafik kartı sayesinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın.

En İyi Savurganlık

neden beğendik

Acer Swift X SFX14 yaratıcı dizüstü bilgisayar, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip bir dizüstü bilgisayarın 14 inç ekran gücüdür. Güvenilirlik ve hız gerektiren düzenleme uygulamaları, mikrofonlar ve diğer yazılımları kullanması gereken içerik oluşturucuların taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu dizüstü bilgisayar, gerektiğinde çoklu görev yapmanızı sağlayan bir AMD Ryzen 7 5825U işlemciye ve 13 saate kadar güvenilir bir pil ömrüne sahiptir. Optimum gizlilik için parmak iziyle oturum açmanıza olanak tanıyan Windows Hello ile dizüstü bilgisayarınızı ve değerli içeriğinizi güvende tutun. Yalnızca 3,06 pound ağırlığıyla, ağır bir dizüstü bilgisayarla uğraşmadan hareket halindeyken kolayca içerik oluşturabilirsiniz. 350 ABD doları indirimle, şimdi içerik oluşturma iş istasyonunuzu yükseltmenin veya çalışmaya hazır, güvenilir bir dizüstü bilgisayar satın almanın tam zamanı.

Teknory