En İyi Dollar Flight Club fırsatı

TL;DR: Bir Dollar Flight Club Premium Plus+ Planına ömür boyu abonelik (iki paket)(yeni bir sekmede açılır) 131,66 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %95 tasarruf etmenizi sağlar. Akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek olunca uçak biletleri de pahalılaşıyor. Neyse ki, uçuşlarda tasarruf etmenin bir yolu var, böylece aylardır planladığınız o tatili iptal etmek zorunda kalmıyorsunuz. Dollar […]

En İyi Dollar Flight Club fırsatı

TL;DR: Bir Dollar Flight Club Premium Plus+ Planına ömür boyu abonelik (iki paket)(yeni bir sekmede açılır) 131,66 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %95 tasarruf etmenizi sağlar.


Akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek olunca uçak biletleri de pahalılaşıyor. Neyse ki, uçuşlarda tasarruf etmenin bir yolu var, böylece aylardır planladığınız o tatili iptal etmek zorunda kalmıyorsunuz. Dollar Flight Club Premium (DFC) Plus+, indirimler için internette araştırma yapmanıza gerek kalmaması için, gelen kutunuza seçilmiş bir uluslararası ve iç hat uçuş fırsatları seçeneği gönderir.

DFC Premium Plus+ için iki paket ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 131,66 £ için. Kupon kodu gerekmez.

Bu iki DFC abonelik paketi, şişirilmiş seyahat masraflarını aşmak isteyen arkadaşlar ve aile için harika bir hediye olabilir. Ve bu ikili bir paket olduğundan, birini hediye olarak alabilir ve birini kendinize saklayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, ana havalimanlarınızı seçmek ve hangi fırsatların uçtuğunu görmek için gelen kutunuza göz kulak olmaktır. DFC, hatalı ücretleri bile kontrol eder, böylece bir havayolu yanlışlıkla olması gerekenden çok daha düşük bir fiyata bir bilet listelerse, Yakalama şansınız olması için uyarılacaksınız.

Abonelikleriniz ayrıca, indiğinizde size yardımcı olabilecek bazı ekstra avantajlarla birlikte gelir. Babbel, Acanela Expeditions, Huckberry ve daha fazlası gibi DFC iş ortaklarında %50’ye varan indirimlerden yararlanın.

Sınırlı bir süre için, iki paket Dollar Flight Club Premium Plus+ ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) 131,66 £ Kara Cuma fiyatıyla.

Teknory