Kilidi açılmış bir Samsung Galaxy Note’da 800 dolardan fazla indirim kazanın

TL;DR: 11 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 9’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 999,99 $ yerine sadece 159,99 $’a — bu %84 indirim demektir. Eski telefonunuzu yükseltme zamanı gelmiş olabilir(yeni bir sekmede açılır). Telefonunuzun ömrünü birkaç ay daha uzatabilir ya da harika bir fiyata almışken değiştirebilirsiniz. Bu yenilenmiş Samsung Galaxy Note 9’un maliyeti genellikle […]

Kilidi açılmış bir Samsung Galaxy Note’da 800 dolardan fazla indirim kazanın

TL;DR: 11 Aralık itibarıyla Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 9’a sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 999,99 $ yerine sadece 159,99 $’a — bu %84 indirim demektir.


Eski telefonunuzu yükseltme zamanı gelmiş olabilir(yeni bir sekmede açılır). Telefonunuzun ömrünü birkaç ay daha uzatabilir ya da harika bir fiyata almışken değiştirebilirsiniz. Bu yenilenmiş Samsung Galaxy Note 9’un maliyeti genellikle 999 dolardır. 11 Aralık gece yarısına (Pasifik Saati) kadar sadece 159,99$’a alabilirsiniz. Bu %84 indirim ve kupona bile ihtiyacınız yok.

Kilitlenmemiş bir Samsung Galaxy Note 9’da tasarruf edin

Bu kilidi açılmış Samsung Galaxy’yi bağlayın(yeni bir sekmede açılır) Not 9’u herhangi bir GSM veya CDMA taşıyıcısına gönderin ve keyfini çıkarın. GSM ve CDMA tanıdık gelmiyorsa, T-Mobile, AT&T ve Verizon’u tanıyabilirsiniz. Dünyanın çoğu bir tane kullanıyor gsm ağı veya CDMA ağları ABD’de hala mevcutken, Samsung Galaxy’niz bunlardan herhangi birine bağlanabilir ve tam fiyat ödemeniz gerekmeyen yüksek kaliteli bir telefonun avantajlarından yararlanmaya başlayabilir.

Bu avantajlar arasında 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera yer alıyor. Arkaya bakan kamerayı bir telefoto lense değiştirin ve öne bakan kamerayı özel bir iris tarayıcı olarak kullanın. 128 GB SSD’yi çok sayıda harika fotoğraf ve video ile doldurun.

Bluetooth kulaklıkları Not 9’a bağlayabilirsiniz, ancak Not 10’un aksine, özel olarak müzik dinlemenin tek yolu bu değildir. Samsung Note 9, sahip olduğu hattın sonuncusu. kulaklık girişi. Yanınızda adaptör taşımadan kablolu kulaklığınızda müzik dinlemek istiyorsanız, bu sizin telefonunuz.

Yenilenmiş satın almak, mükemmel bir cihazdan daha azıyla yetinmek anlamına gelmez – artı, Çevre için iyi. Bazı sıyrıklar ve çizikler fark edebilirsiniz, ancak bu, bir davanın kapsayamayacağı bir şey değildir.

Samsung Galaxy Note’a yükseltin

Sadece bir gün için mükemmel bir telefona %84 indirimle sahip olma şansınız var. 11 Aralık 23:59 PT’ye kadar Samsung Galaxy Note 9 kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 159,99 $ için. Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory