En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Ace 3’te %25 indirim, Fitbit Luxe’te %23 indirim, Fitbit Sense 2’de %23 indirim ve daha fazlası.

Kendinize veya çocuklara yepyeni bir Fitbit saat hediye etmek ister misiniz? Çoğu geçen haftaki Prime Day’de bile bu kadar ucuz olmayan Amazon’daki en iyi Fitbit fırsatlarını derledik! Doğru araçlara sahipseniz, fitness yolculuğunuzu ve günlük sağlık ölçümlerinizi takip etmek basit olabilir. Böyle bir araç, kalp ritminden her uyku aşamasında harcadığınız miktara kadar her şeyi ölçebilen akıllı […]

En iyi Fitbit fırsatları: Fitbit Ace 3’te %25 indirim, Fitbit Luxe’te %23 indirim, Fitbit Sense 2’de %23 indirim ve daha fazlası.

Kendinize veya çocuklara yepyeni bir Fitbit saat hediye etmek ister misiniz? Çoğu geçen haftaki Prime Day’de bile bu kadar ucuz olmayan Amazon’daki en iyi Fitbit fırsatlarını derledik!


Doğru araçlara sahipseniz, fitness yolculuğunuzu ve günlük sağlık ölçümlerinizi takip etmek basit olabilir. Böyle bir araç, kalp ritminden her uyku aşamasında harcadığınız miktara kadar her şeyi ölçebilen akıllı bir fitness saatidir. Fitbit – akıllı saat teklifleri ile – tam da bunu yapabilir ve sınırlı bir süre için Prime Day’den bile daha ucuza satılan yeni Fitbit modellerinde önemli $$$ tasarruf edebilirsiniz. Aşağıda, sizin veya çocuklarınız için mükemmel olan saatler için en iyi seçimlerimizi bulabilirsiniz: çünkü bütünsel sağlığı izlemeye başlamak için hiçbir zaman çok erken değildir.

Çocuklar için en iyi spor saati fırsatı

neden beğendik

Fitbit Ace 3(yeni bir sekmede açılır) altı yaş ve üstü çocuklar için ideal bir aktivite takipçisidir. Küçüklerinizi eğlenceli rozetlerle ödüllendirerek ve kendi animasyonlu saat yüzlerini seçmelerine izin vererek sağlıklı alışkanlıkları teşvik eder. Sonuçta fitness sıkıcı olmak zorunda değil. Ace 3 ayrıca uyku takibi, yatma zamanı hatırlatıcıları ve alarmları aracılığıyla çocukların uyku kalitesini de önemser. Suya dayanıklıdır ve sekiz günlük pil ömrüne sahiptir, bu da çocukların Ace 3 takılıyken hafta ortasında pilin biteceğinden endişe etmeden etrafta koşup havuzda oynayabileceği anlamına gelir.

Mücevher anlaşması olarak ikiye katlanan en iyi spor saati

neden beğendik

Fitness saatlerinin hantal ve demode olması gerektiğini kim söyledi? Fitbit Lüksü(yeni bir sekmede açılır) kesinlikle bu teoriye katılmıyor – ince, modaya uygun, canlı renkli bir ekrana sahip ve bu nedenle bir mücevher parçası olarak ikiye katlanabiliyor (mücevher 7/24 kalp atış hızı takibi ve solunum hızı analitiği sağlayabiliyorsa). Luxe ile ayrıca, Fitbit uygulamanızın Stres Yönetimi Puanına yansıyacak olan bilekte rehberli nefes alma seanslarına da katılabilirsiniz. Şimdi en aktif, en sağlıklı benliğiniz olma zamanı.

En iyi Apple Watch alternatif anlaşması

neden beğendik

Fitbit Sense 2(yeni bir sekmede açılır) tüm “en iyi seçimlerimiz” arasında en pahalı olanıdır, ancak bunun iyi bir nedeni vardır. Rehberli arabuluculuk, 10 temel uyku ölçümünün takibi, atriyal fibrilasyon değerlendirmeleri, herhangi bir günde ne kadar egzersiz yapmaya hazır olduğunuzu gösteren Günlük Hazırlık Puanı ve çok daha fazlası gibi özelliklerle dolu. İster bisiklete binme, Pilates yapma, kalp atış hızınızı biraz HIIT ile artırma veya sadece esneme havasında olun, Sense 2 40’tan fazla farklı egzersiz modunu doğru bir şekilde kaydedebilir. Aramızdaki koşucular için gerçek zamanlı hızı ve dışarıdaki mesafeyi takip eden bir GPS’i var.

Daha fazla Fitbit fırsatı

Teknory