En iyi kulaklık teklifi: 23 $ karşılığında kablosuz açık kulak cihazı

TL;DR: 3 Aralık’a kadar bir çift kablosuz açık kulak kulaklığı yalnızca 22,97 ABD dolarına (normal 79,99 ABD doları) indirimle satın alabilirsiniz. Bu %71’lik bir tasarruf demektir. Listenizdeki biri ağacın altında yepyeni bir çift kulaklık bulmayı umuyorsa, bu açık kulak iletimli stereo kablosuz kulaklıklar mükemmel bir seçenektir. Siber Hafta sona ererken, bu kullanışlı ve konforlu kablosuz […]

En iyi kulaklık teklifi: 23 $ karşılığında kablosuz açık kulak cihazı

TL;DR: 3 Aralık’a kadar bir çift kablosuz açık kulak kulaklığı yalnızca 22,97 ABD dolarına (normal 79,99 ABD doları) indirimle satın alabilirsiniz. Bu %71’lik bir tasarruf demektir.


Listenizdeki biri ağacın altında yepyeni bir çift kulaklık bulmayı umuyorsa, bu açık kulak iletimli stereo kablosuz kulaklıklar mükemmel bir seçenektir.

Siber Hafta sona ererken, bu kullanışlı ve konforlu kablosuz kulaklığa normal 79,99 $ fiyat etiketinden yalnızca 22,97 $ – 56 $ indirimle sahip olabilirsiniz. Ancak hızlı hareket etmeniz gerekiyor çünkü bu anlaşma yalnızca 3 Aralık gününün sonuna kadar geçerli.

Çevrenizden haberdar olurken en sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Bu özellik, özellikle dışarıda arabalar ve diğer yayalar arasında yürüyorsanız veya bisiklete biniyorsanız yararlı olabilir. Benzersiz açık kulak yapıları, müziğin indüksiyon teknolojisi aracılığıyla duyulmasına olanak tanır, böylece ses doğrudan iç kulağınıza iletilir. Bu, canlı tonlar teninizden ve kemiklerinizden geçerken müziği dünyayla paylaşmadan ve başkalarını rahatsız etmeden duyacağınız anlamına gelir.

Mükemmel ses almasına rağmen açık kulak tasarımı aynı zamanda çevrenizden haberdar olmanıza da yardımcı olur. Ayrıca hafif olduklarından ve kulaklarınıza oturmak zorunda olmadıklarından ekstra konfor da sunar. Onların IPX6 suya dayanıklı durumu, terli bir antrenmana veya yağmurlu bir koşuya katılabilecekleri anlamına gelir ve Bluetooth bağlantıları, cihazlarınızla eşleştirmenin basit olmasını sağlar.

Hızlı davranın ve bu açık kulak iletimli stereo kablosuz kulaklıklara 3 Aralık 23:59 PT’ye kadar yalnızca 22,97 ABD Doları (normal 79,99 ABD Doları) tutarındaki özel fiyatla sahip olun.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory