ATP Finalları 2023 canlı yayını: ATP Finalleri ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: Prime Video, 2023 ATP Finallerinin canlı yayınını sunuyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz izleyin. Prime Video, bu yıl ATP ve WTA Tours’un canlı yayınını sundu. Bu çok fazla tenis demek ve bu etkileyici yayın programı, Torino’dan heyecanla beklenen ATP Finallerini bile içeriyor. 2023 ATP Finallerini dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız […]

ATP Finalları 2023 canlı yayını: ATP Finalleri ücretsiz nasıl izlenir

TL;DR: Prime Video, 2023 ATP Finallerinin canlı yayınını sunuyor. Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ücretsiz izleyin.


Prime Video, bu yıl ATP ve WTA Tours’un canlı yayınını sundu. Bu çok fazla tenis demek ve bu etkileyici yayın programı, Torino’dan heyecanla beklenen ATP Finallerini bile içeriyor.

2023 ATP Finallerini dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

ATP Finalleri nedir?

ATP Finalleri, ATP Turunun sezon sonu şampiyonasıdır. Turnuvada, sezon boyunca aldıkları sonuçlara göre teklerde en iyi sekiz oyuncu ve çiftlerde ilk sekiz takım yer alıyor.

Oyuncular dörderli iki gruba ayrılır. Her oyuncu üç turlu maç oynadıktan sonra, her gruptan en iyi iki oyuncu veya takım yarı finale yükselir ve ardından şampiyonu belirlemek için finale çıkar.

2023’teki ATP Finalleri ne zaman?

2023 ATP Finalleri, tekler etkinliğinin 54., çiftler yarışmasının ise 49. yılıdır. Arasında gerçekleşiyor 12 Kasım Ve 19 Kasım İtalya’nın Torino kentindeki Pala Alpitour’da.

ATP Finallerini ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz?

Birleşik Krallık ve İrlanda’daki Prime üyeleri, 2023 ATP Finallerini Prime Video’da izleyebilir. Amazon Prime aboneliğinin birçok avantajı var ancak bu turnuvayı izlemek için üye olmanıza gerek yok. Bunun yerine, Amazon Prime’ın 30 günlük deneme süresiyle ATP Finallerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından hayranlar da bu turnuvayı bir VPN ile ücretsiz olarak izleyebilir.

VPN’ler IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlanabilir. Bu hızlı ve kolay süreç, Prime Video’daki turnuvaya dünyanın her yerinden erişim sağlar:

 1. 30 günlük Amazon Prime denemesine kaydolun (zaten üye değilseniz)

 2. Bir VPN’e abone olun (gibi ExpressVPN)

 3. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 4. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 5. 2023 ATP Finallerini dünyanın her yerinden Prime Video’da izleyin

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak 2023 ATP Finallerini nakit taahhütte bulunmadan Prime Video’da izleyebilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce turnuvayı yayınlamanız için size yeterli zaman veriyor.

Prime Video için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN Birkaç nedenden dolayı Prime Video için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısılma olmadan yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2023 ATP Finallerini ücretsiz izleyin.

Teknory