En iyi Mac için Microsoft Office fırsatı: %86 indirim

TL;DR: Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans 23,64 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar. İster yeni bir bilgisayara sahip olun, ister yalnızca çevrimiçi uygulamalardan vazgeçiyor olun, Microsoft Office’i Mac’inize veya PC’nize eklemek, büyük bir potansiyeli parmaklarınızın ucuna getirir. Tüm program paketini yinelenen maliyet olmadan almak […]

En iyi Mac için Microsoft Office fırsatı: %86 indirim

TL;DR: Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans 23,64 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %86 tasarruf etmenizi sağlar.


İster yeni bir bilgisayara sahip olun, ister yalnızca çevrimiçi uygulamalardan vazgeçiyor olun, Microsoft Office’i Mac’inize veya PC’nize eklemek, büyük bir potansiyeli parmaklarınızın ucuna getirir. Tüm program paketini yinelenen maliyet olmadan almak istiyorsanız, Mac için Microsoft Office Ev ve İş’i yalnızca 23,64 £ karşılığında edinin.

Yinelenen maliyetleri atlayın. Bir bilgisayara yüklenecek Microsoft Office’e ömür boyu erişim elde edin. Bu bilgisayar 20 yıl dayanırsa, tüm bu süre boyunca Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlasına sahip olursunuz.

Mac lisansı size Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams’in temel sürümünü ve OneNote’u verir. Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra, kullanım kodlarınızı ve Microsoft programlarınızı gerçek Microsoft hesabınıza nasıl bağlayacağınıza ilişkin ayrıntıları içeren bir e-posta alacaksınız.

Uygulamalarınız indirildikten sonra kullanıma hazırdır. Öğrenciler, Word’deki sezgisel biçimlendirme ve şablon araçlarıyla denemeler yazabilir ve OneNote ile bilgi sahibi olabilirler. Uzmanlar, verileri Excel’de analiz edebilir ve görselleştirebilir. PowerPoint’te animasyonlu bir sunum oluşturun veya son olarak Outlook’ta gelen kutunuzu temizleyin ve Teams’de iş arkadaşlarınızla bağlantı kurun.

Okul, iş veya ev için bir dizi yüksek kaliteli üretkenlik programına ihtiyacınız varsa, Microsoft Office gitmenin yolu olabilir ve tüm seti abonelik maliyeti olmadan nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Yalnızca 23,64 £ karşılığında Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans alın.

Teknory