En iyi mobil fırsat: Instabridge eSIM mobil veri planı 129,97 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Instabridge eSIM Ömür Boyu Mobil Veri Planını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) (BİZ(yeni bir sekmede açılır)Almanya(yeni bir sekmede açılır)Kanada(yeni bir sekmede açılır)Avustralya(yeni bir sekmede açılır)) 1.000 $ yerine sadece 129,97 $’a — bu %87’lik bir tasarruftur. Seyahat etmek inanılmaz derecede heyecan verici olabilir ama aynı zamanda inanılmaz derecede pahalı olabilir. Pasaportunuzu almaktan […]

En iyi mobil fırsat: Instabridge eSIM mobil veri planı 129,97 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Instabridge eSIM Ömür Boyu Mobil Veri Planını edinebilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) (BİZ(yeni bir sekmede açılır)Almanya(yeni bir sekmede açılır)Kanada(yeni bir sekmede açılır)Avustralya(yeni bir sekmede açılır)) 1.000 $ yerine sadece 129,97 $’a — bu %87’lik bir tasarruftur.


Seyahat etmek inanılmaz derecede heyecan verici olabilir ama aynı zamanda inanılmaz derecede pahalı olabilir. Pasaportunuzu almaktan uçuş ve otel rezervasyonu yapmaya kadar muhtemelen yapmak isteyeceğiniz son şey, seyahatiniz sırasında bağlantıda kalmak için bir SIM kart ve uluslararası bir veri paketi satın almaktır. Seyahatlerinizin sizi nereye götürdüğüne bağlı olarak, ömür boyu süren bu eSIM kartı deneyebilirsiniz.

Bu sınırlı süreli Anlaşma Günleri tasarruf etkinliğinin bir parçası olarak, hayatınızın geri kalanında her ay kullanmak üzere veriler alırsınız(yeni bir sekmede açılır) sadece 129.97$, normalde 1.000$. İnternetteki en iyi fiyat da bu.

eSIM nasıl çalışır?

Seyahat hedefinizi seçerek başlayın. Instabridge ABD, Almanya, Kanada veya Avustralya için planlar sunar ve her veri paketi yalnızca o konumda kullanılabilir. Ayrıca lütfen eSIM’inizin ve veri planınızın yalnızca aktivasyon için kullanılan cihaza bağlı olduğunu unutmayın. Bu, verileri akıllı telefonunuzda alacağınız, ancak dizüstü veya tabletinizde alamayacağınız anlamına gelir.

Ardından, eSIM kartınızı satın alın, Instabridge Android veya iOS uygulamasını indirin ve sanal kartınızı etkinleştirerek yıllarca hızlı bir bağlantı elde edin.(yeni bir sekmede açılır). Güvenilir bir veri paketine sahip olmak, acil durumlarda seyahat ederken size biraz rahatlık verebilir veya evinizdeki arkadaşlarınızla veya ailenizle iletişim halinde kalmanıza izin verebilir.

Her ay veri izni artı ücretsiz yükseltmeler

Her veri paketi, her ay kullanılacak farklı miktarda veriye sahiptir. Kanada ve Avustralya planları size 1 GB sağlar, ABD planı size 2 GB verir ve Almanya paketinde her ay kullanabileceğiniz 4 GB vardır. Daha fazla veriye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sadece birkaç reklam izleyerek ek veri paketlerini ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Instabridge eSIM ile sorunsuz bağlantının keyfini çıkarın ve bir daha asla dolaşım ücreti ödemeyin. Fırsat Günleri boyunca 14 Temmuz 23:59 PT’ye kadar ömür boyu mobil veri planında tasarruf edin, kupon gerekmez:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory