Şimdi satışta olan bu simülatör ile yıl boyunca golf oyununuzu geliştirin

TL;DR: 31 Mayıs’a kadar TruGolf Mini Golf Simülatörüne sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 249 $ yerine sadece 199,97 $ – Anma Günü için %20’lik bir fiyat düşüşü. Hava durumunun golf oyununuzu belirlemesine izin vermeyin. teknoloji sayesinde, artık evde bir golf simülatörü ile yağmurda, karda veya yazın köpek günlerinde salıncak üzerinde çalışabilirsiniz. TruGolf Mini Golf Simülatörü, […]

Şimdi satışta olan bu simülatör ile yıl boyunca golf oyununuzu geliştirin

TL;DR: 31 Mayıs’a kadar TruGolf Mini Golf Simülatörüne sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 249 $ yerine sadece 199,97 $ – Anma Günü için %20’lik bir fiyat düşüşü.


Hava durumunun golf oyununuzu belirlemesine izin vermeyin. teknoloji sayesinde, artık evde bir golf simülatörü ile yağmurda, karda veya yazın köpek günlerinde salıncak üzerinde çalışabilirsiniz. TruGolf Mini Golf Simülatörü, bir golf oyununun fiziğini yeniden yaratmanıza yardımcı olur(yeni bir sekmede açılır) aile odanızın (veya arka bahçenizin) rahatlığında.

TruGolf, siz oynarken eğlenirken oyununuzu geliştirmeye yardımcı olabilecek E6 CONNECT golf simülasyon yazılımını kullanır. TruGolf ağırlıklı salıncak antrenörü, her vuruşta bir darbe hissi hissedebildiğiniz için her vuruşu özgün hissettirir; Antrenörün ucuna takılan mini sensör siz pratik yaptıkça veri toplar. Her salınımdan sonra, yazılım derinlemesine bir analiz sağlar(yeni bir sekmede açılır) senin tekniğin.

Her atıştan sonra dönüş verilerini görmek, beceri setinizin daha kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına yardımcı olur. Dört önemli vuruş özelliğinin derinlemesine bir analizini alacaksınız — sopa yüz açısı, hücum açısı, vuruş temposu ve sopa yolu. Tekniğinizi potansiyel olarak geliştirmenin yanı sıra, dünyaca ünlü golf sahalarının 3B işlenmiş versiyonlarında oynayacak veya eğlenceli mini oyunların keyfini çıkaracaksınız.

TruGolf Mini Golf Simülatörü ile yıl boyunca golf oyununuz üzerinde çalışın(yeni bir sekmede açılır) Anma Günü İndirimi sırasında yalnızca 199,97 ABD Doları (kayıtlı olarak 249 ABD Doları), şimdi 31 Mayıs 23:59 PT’ye kadar.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory