En iyi MS Office 2019 ve Windows 11 Pro fırsatı: %87 indirim

TL;DR: MS Office Pro 2019 ve Windows 11 Pro Paketi 39,48 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %87 tasarruf etmenizi sağlıyor. En iyi teknolojiye sahip bir PC’ye yüzlerce (hatta belki binlerce) düşebilirsiniz, ancak yüksek kaliteli yazılım ve yükseltilmiş bir işletim sistemi olmadan bundan en iyi şekilde yararlanamazsınız. Hem Microsoft Office Pro 2019 hem de Windows […]

En iyi MS Office 2019 ve Windows 11 Pro fırsatı: %87 indirim

TL;DR: MS Office Pro 2019 ve Windows 11 Pro Paketi 39,48 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %87 tasarruf etmenizi sağlıyor.


En iyi teknolojiye sahip bir PC’ye yüzlerce (hatta belki binlerce) düşebilirsiniz, ancak yüksek kaliteli yazılım ve yükseltilmiş bir işletim sistemi olmadan bundan en iyi şekilde yararlanamazsınız.

Hem Microsoft Office Pro 2019 hem de Windows 11 Pro için ömür boyu lisans için yalnızca 39,48 £ ödeyin.

Bu yazılım paketi, tüm MS Office paketini tek bir bilgisayara yüklemenizi sağlar. Verimliliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access araçlarının Pro sürümlerini alacaksınız. Satın aldıktan sonra yazılım lisans anahtarlarına ve indirme bağlantılarına anında erişebileceksiniz, ayrıca programlardan herhangi birinde bir sorunla karşılaşmanız durumunda ömür boyu ücretsiz müşteri hizmetine sahip olacaksınız.

Paketi kullanma deneyiminiz, bilgisayarınızı gelişmiş güvenlik, yönetim ve üretkenlik özellikleriyle donatarak onu iş ve oyun için ideal bir araca dönüştüren, birlikte verilen Windows 11 Pro lisansı ile daha da iyi hale gelir. Yepyeni bir arayüz ve daha kusursuz bir kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzünün yanı sıra, kişisel verileri ve iş verilerini ayıran Windows Bilgi Koruması, bilgilerinizi sızıntılardan koruyan Microsoft Bilgi Koruma entegrasyonu ve BitLocker Şifrelemesi dahil olmak üzere çeşitli güvenlik işlevleriyle birlikte gelir. Bu, sabit sürücüdeki verileri şifreler.

Mashable Fırsatları

Hem MS Office Pro 2019 hem de Windows 11 Pro ile modern, daha güvenli bir bilgi işlem deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece 39,48 £ karşılığında indirimden yararlanın.

Teknory