Akış için En İyi Akıllı DNS ve VPN

TL;DR: Getflix Smart DNS ve VPN’e ömür boyu abonelik 39,73 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %69 tasarruf etmenizi sağlar. Bir tatil planlıyorsanız, en sevdiğiniz programları yolda yanınıza alabileceğinizden emin olun. BBC iPlayer gibi akış hizmetleri Birleşik Krallık dışında mevcut değildir, bu nedenle uluslararası kesinti süreniz boyunca programlarınıza ayak uyduramayabilirsiniz. Yani, dünyanın herhangi bir yerinden […]

Akış için En İyi Akıllı DNS ve VPN

TL;DR: Getflix Smart DNS ve VPN’e ömür boyu abonelik 39,73 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %69 tasarruf etmenizi sağlar.


Bir tatil planlıyorsanız, en sevdiğiniz programları yolda yanınıza alabileceğinizden emin olun. BBC iPlayer gibi akış hizmetleri Birleşik Krallık dışında mevcut değildir, bu nedenle uluslararası kesinti süreniz boyunca programlarınıza ayak uyduramayabilirsiniz. Yani, dünyanın herhangi bir yerinden birçok akış hizmetine erişmenizi sağlayan bir DNS hizmeti kullanmıyorsanız. Getflix Smart DNS ve VPN, nerede olursanız olun en sevdiğiniz akış hizmetlerine erişmenizi sağlar ve ömür boyu abonelik yalnızca 39,73 £’dir.

Netflix’in parola paylaşımı kısıtlamasıyla ilgili son haberler, akışın kullanıcılar için biraz daha az uygun hale gelmesinin en son yoludur. Getflix bile ABD Netflix’in VPN bloğunu kıramaz, ancak konumunuzu taklit ederek diğer popüler akış hizmetlerine erişmenizi sağlayabilir. Bilgisayarınız yurtdışında olabilir, ancak Getflix coğrafi kısıtlamaları atlayabilmeniz için eve dönmüş gibi görünmesini sağlayabilir. Getflix, ziyaret edebileceğiniz akış hizmetlerinden herhangi biri için size abonelik veremez, ancak aboneliğinizi normalde yaptığınız gibi kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, DNS hizmetleri için cihaz sınırlaması yoktur.

Seyahat ederken gizliliğinizi korumak istiyorsanız, aynı anda beş cihaza kadar verilerinizin güvenliğini sağlamak için Getflix’in VPN hizmetlerini kullandığınızdan emin olun. Bu beş cihaz, süper hızlı yeniden yönlendirmenin ve 256 bit şifreleme ile korunan ultra güvenli bir bağlantının keyfini çıkarabilir. Bu güvenlik düzeyi işlevsel olarak kırılmaz olduğundan, halka açık WiFi veya paylaşılan bilgisayarları kullanmanız gerektiğinde daha rahat nefes alabilirsiniz.

Büyük bir gezi mi planlıyorsunuz? Yurtdışında rahatlamanın ve güvende kalmanın yollarını planladığınızdan emin olun. Getflix Smart DNS ve VPN bu konuda yardımcı olabilir ve ömür boyu abonelik 39,73 £ karşılığında satışta.

Teknory