Dragons vs. Oyonnax 2023 canlı yayını: Canlı rugby’yi ücretsiz izleyin

TL;DR: Dragons vs. Oyonnax’ı BBC iPlayer’da ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Investec Şampiyonlar Kupası, sezonun en iyi kulüp ragbi maçlarından bazılarını sunmak için bir kez daha burada. Dört bilardo aşaması turu ve dört eleme turu turundan oluşan yeni bir format var. Final Mayıs 2024’te Tottenham Hotspur Stadı’nda oynanacak. Ancak […]

Dragons vs. Oyonnax 2023 canlı yayını: Canlı rugby’yi ücretsiz izleyin

TL;DR: Dragons vs. Oyonnax’ı BBC iPlayer’da ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın platformuna dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Investec Şampiyonlar Kupası, sezonun en iyi kulüp ragbi maçlarından bazılarını sunmak için bir kez daha burada. Dört bilardo aşaması turu ve dört eleme turu turundan oluşan yeni bir format var. Final Mayıs 2024’te Tottenham Hotspur Stadı’nda oynanacak.

Ancak bundan önce, ilk tur fikstürlerinde Dragons ve Oyonnax arasındaki ilgi çekici mücadele de dahil olmak üzere bazı büyük karşılaşmalarımız var. Dragons vs. Oyonnax’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Dragons-Oyonnax maçı ne zaman?

Dragons ve Oyonnax buluşacak 9 Aralık 20:00 GMT Rodney Parade’de.

Dragons vs. Oyonnax’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Dragons ve Oyonnax arasındaki Avrupa Rugby Şampiyonlar Kupası fikstürünü şu adresten izleyebilirsiniz: BBC iPlayer.

BBC iPlayer coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak dünyanın her yerinden herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu güçlü araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu işlem İngiltere’den bağlanıyormuşsunuz gibi görünmesini sağlar, böylece BBC iPlayer’a dünyanın her yerinden bağlanabilirsiniz.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek BBC iPlayer’a erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek BBC iPlayer

 5. Steam Dragons vs. Oyonnax dünyanın her yerinden ücretsiz

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak BBC iPlayer’a nakit taahhütte bulunmadan erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Dragons vs. Oyonnax’ı yayınlamanız için size bolca zaman kazandırır.

BBC iPlayer için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı BBC iPlayer’a erişim için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Dragons vs. Oyonnax’ı ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow