En iyi teknoloji fırsatı: 44 $ karşılığında 8’i 1 arada mobil anahtarlık alın

TL;DR: 1 Ekim’den itibaren alabilirsiniz. WonderCube Pro hepsi bir arada mobil anahtarlık 70$ yerine sadece 43,99$’a — bu %37’lik bir tasarruf demektir. Günümüzün hızlı dünyasında akıllı telefonlarımız bağlantıda kalmak, bilgi edinmek ve eğlenmek için vazgeçilmez araçlar haline geldi. Ancak cihazlarımızın aksesuarlarını ve şarj ihtiyaçlarını yönetmek zahmetli olabilir. Hiç kimse gerekli tüm aksesuarları hatırlamak ve taşımakla […]

En iyi teknoloji fırsatı: 44 $ karşılığında 8’i 1 arada mobil anahtarlık alın

TL;DR: 1 Ekim’den itibaren alabilirsiniz. WonderCube Pro hepsi bir arada mobil anahtarlık 70$ yerine sadece 43,99$’a — bu %37’lik bir tasarruf demektir.


Günümüzün hızlı dünyasında akıllı telefonlarımız bağlantıda kalmak, bilgi edinmek ve eğlenmek için vazgeçilmez araçlar haline geldi. Ancak cihazlarımızın aksesuarlarını ve şarj ihtiyaçlarını yönetmek zahmetli olabilir.

Hiç kimse gerekli tüm aksesuarları hatırlamak ve taşımakla boğulmak istemez; bu nedenle WonderCube Pro dikkate alınması gereken bir şeydir çünkü çeşitli temel mobil aksesuarları kompakt, küp şeklindeki bir anahtarlığa paketleyerek hayatınızı kolaylaştırabilir.

Yeni başlayanlar için WonderCube, tüm Android ve Apple cihazlarını şarj edebilen evrensel şarj özelliklerine sahiptir. Apple Lightning, Type C ve mikro USB konektörlerine sahiptir. Ayrıca üç inçe kadar uzatılabilen bir inçlik katlanabilir esnek USB kablosunu da bulacaksınız. Ayrıca altın kaplama konektörler, USB bağlantı noktası aracılığıyla hızlı şarj imkanı sunar.

Uzun bir uçuşta bir programı izlemek veya ofisten uzaktayken bir iş görüşmesine bağlanmak için hareket halindeyken bir telefon standına ihtiyacınız varsa, mikro vantuzlu plaka telefonunuzun arka paneline kolayca takılır ve aynı şekilde çıkarılabilir. hızlıca.

WonderCube ayrıca dahili microSD kart okuyucusu ile genişletilebilir depolama alanına da sahiptir. 128 GB depolamayı destekler, bu nedenle büyük olasılıkla hiçbir zaman alanınız tükenmez. Ekstra ışığa ihtiyacınız varsa bu anahtarlıkta ayrıca bir mini LED fener bulunur.

İşlevlerin tam listesi şunları içerir:

• Şarj cihazı
• Telefon standı
• OTG USB (OTG yalnızca Android içindir)
• Senkronizasyon
• Acil durum şarj cihazı
• Flash bellek okuyucusu
• LED fener

Çantanızda yerden tasarruf edin ve bu küçük çok işlevli aletle ihtiyacınız olan aksesuarlarınızı her zaman elinizin altında bulundurun.

WonderCube Pro hepsi bir arada mobil anahtarlığı yalnızca 43,99 $’a (normal 70 $) indirimli alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow