En İyi SheetMagic fırsatı: Ömür boyu abonelikte %83 indirim

TL;DR: SheetMagic’e ömür boyu abonelik 39,82 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor. ChatGPT kullanışlıdır ancak yine de aynı anda yalnızca bir sorgu girebilirsiniz. Hızlı olsanız ve sonuçların revizyonu gerekmese bile, her istemi tek tek girmek, yanıtı beklemek, revize etmek ve tekrarlamak sıkıcı olabilir. Tabii bunu en sevdiğiniz e-tablo uygulamasının rahatlığında toplu […]

En İyi SheetMagic fırsatı: Ömür boyu abonelikte %83 indirim

TL;DR: SheetMagic’e ömür boyu abonelik 39,82 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlıyor.


ChatGPT kullanışlıdır ancak yine de aynı anda yalnızca bir sorgu girebilirsiniz. Hızlı olsanız ve sonuçların revizyonu gerekmese bile, her istemi tek tek girmek, yanıtı beklemek, revize etmek ve tekrarlamak sıkıcı olabilir. Tabii bunu en sevdiğiniz e-tablo uygulamasının rahatlığında toplu olarak yapmadığınız sürece.

Artık ister bir soruyu yanıtlarken ister başlık oluştururken hızlı, basit toplu içerik oluşturmak için ChatGPT’yi Google E-Tablolar ile birleştirebilirsiniz. Bu e-tablo yapay zekası, kullanıcıların web sitelerinden veri taramasına, araştırma yapmasına ve çok daha fazlasına yardımcı olur ve bunu ömür boyu 39,82 £ karşılığında alabilirsiniz.

OpenAI, ChatGPT ile ses getirdi ve SheetGPT’nin de oldukça heyecan yaratma potansiyeli var. SheetGPT, iş yükünüzü kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için Google E-Tablolar ile entegre olan bir yapay zekadır. ChatGPT’ye tekrar girmek, revize etmek ve yönlendirmek yerine bu araç, işlerinizi toplu olarak halletmeniz için tasarlandı. SheetGPT, içerik oluşturma, görev otomasyonu, hücre kombinasyonu ve daha fazlası için komutları destekler.

ChatGPT’nin yapabileceği her şey hakkında bilgilerinizi tazelemeye mi ihtiyacınız var? Nereden başlayacağınıza dair birkaç fikir için AI komut kitaplığına göz atın. Sadece bir URL kullanarak web’e göz atmak ve sayfa içeriğini almak için SheetGPT’yi bile kullanabilirsiniz. Bu kullanışlı yapay zeka sayesinde saatler süren veri toplama işlemi artık çok kolay olabilir.

SheetGPT masaüstü ve mobil cihazlarda çalışır ancak bir OpenAI hesabına ihtiyacınız vardır. Yazılımın özellikleri ayrıca bir OpenAI API anahtarının gerekli olduğunu söylüyor ancak bunu almak için tek yapmanız gereken OpenAI hesabınızı doğrulamak.

Kendi yapay zeka asistanınızla Google E-Tablolar’da içerik oluşturmayı ve veri toplamayı kolaylaştırın. £39,82 karşılığında SheetGPT tek kullanıcı planına ömür boyu abonelik kazanın.

Konular
Yapay Zeka ChatGPT

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow