En İyi Solawave fırsatı: 52 $ indirimle cilt bakımı değnek paketini alın

Bir bakışta en iyi Solawave fırsatları: Güzellik teknolojisi söz konusu olduğunda Solawave gerçekten başarılı bir markadır. Ünlülerin en sevdiği cilt bakımı değneğini veya hatta ışık terapisi maskesini istek listenizde varsa, markanın Siber Hafta indiriminin hala yayında olduğunu bilmek sizi heyecanlandıracak. Sınırlı bir süre için her şeyde %20 ila 50 arası indirim elde edebilir ve 50 […]

En İyi Solawave fırsatı: 52 $ indirimle cilt bakımı değnek paketini alın

Bir bakışta en iyi Solawave fırsatları:Solawave Elveda Akne

Güzellik teknolojisi söz konusu olduğunda Solawave gerçekten başarılı bir markadır. Ünlülerin en sevdiği cilt bakımı değneğini veya hatta ışık terapisi maskesini istek listenizde varsa, markanın Siber Hafta indiriminin hala yayında olduğunu bilmek sizi heyecanlandıracak. Sınırlı bir süre için her şeyde %20 ila 50 arası indirim elde edebilir ve 50 doların üzerinde harcama yaptığınızda ücretsiz bir hediye (nemlendirici kağıt maskesi) alabilirsiniz. Işık terapisi maskesi gibi yüksek talep gören bazı ürünler zaten tükendi, ancak burada indirimden hala devam eden en iyi seçimlerimize bir göz atalım.

En iyi seçimimiz

Neden bunu seviyoruz?

Mashable’ı inceleyen kişi, Solawave cilt bakım çubuğunu ilk kez kullandığında, yüzündeki şişkinlikte neredeyse anında sonuç aldığını gördü. Birkaç haftalık düzenli kullanımın ardından eski sivilce izlerinde iyileşme, kızarıklıkta azalma ve genel bir ışıltı fark etti. Asayı cilt bakımı rutinine ekleyen herkesin hikayesi bu gibi görünüyor. Galvanik akım, yüz masajı ve terapötik sıcaklıkla karıştırılan kırmızı ışık terapisi tedavisi, kırışıklıklar ve ince çizgilerden sivilce ve koyu halkalara kadar her türlü cilt sorununun giderilmesine yardımcı olur. 149 $ (normal 201 $) karşılığında, asayı ve asanın sonuçlarını artıran bir şişe Renew Complex aktive edici serumu elinize alabilirsiniz. Asa tek başına 129 dolara satılıyor.

Not: Amazon’un Solawave cilt bakımı değnek paketi çok daha ucuz bir fiyata satışa sunuldu. Şansınızı denemekte özgürsünüz, ancak güzellik teknolojisinde gerçek olamayacak kadar iyi fiyatlandırma konusunda son derece şüpheciyiz. Solawave ürünlerini doğrudan Solawave web sitesinden satın almanızı öneririz. TL;DR: Amazon’da bir anlaşma yapmayı seçerseniz dikkatli olun.

Leke tedavisi için en iyisi

Neden bunu seviyoruz?

Güle güle sivilce bizi cilt bakım değneği gibi şaşırtmasa da, hala kullanımları var. Devam eden sivilceler için en iyisi olmayabilir, ancak leke tedavisi için kırmızı ve mavi ışık terapisi, sivilce sonrası iltihabı azaltmada yeni arkadaşınız olabilir. Mashable’dan Bethany Allard bunu ilk elden test ettiğinde, bunun “düzenli olarak bir veya iki sivilce çıkan ve ayıracak parası olan biri için” en iyi sonucu vereceğini buldu. Her ne kadar %50 indirimli olsa da, sivilce konusunda biraz yardım arayan herkese cihazı tavsiye etme eğilimindeyiz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow