Disney, Prömiyerinden 7 Hafta Sonra 50 Milyon Dolarlık Bir Bilim Kurguyu Varlığından Sildi

Disney Plus ile görüntü Hemen hemen her yayın hizmeti tarafından yürütülen devam eden içerik tasfiyesi acımasızdı – o kadar ki, yeni sezonları neredeyse tamamlanmış olan yenilenen şovlar bile güvenli değil – ancak Disney Plus, hepsini silerek en acımasız hareketini yapmış olabilir. Krater gezegenin yüzünden. 50 milyon doların kuzeyindeki bir bütçeyle gelen yönetmen Kyle Patrick Alvarez’in […]

Disney, Prömiyerinden 7 Hafta Sonra 50 Milyon Dolarlık Bir Bilim Kurguyu Varlığından Sildi

Disney Plus ile görüntü

Hemen hemen her yayın hizmeti tarafından yürütülen devam eden içerik tasfiyesi acımasızdı – o kadar ki, yeni sezonları neredeyse tamamlanmış olan yenilenen şovlar bile güvenli değil – ancak Disney Plus, hepsini silerek en acımasız hareketini yapmış olabilir. Krater gezegenin yüzünden.

50 milyon doların kuzeyindeki bir bütçeyle gelen yönetmen Kyle Patrick Alvarez’in bilimkurgu macerası, uzak bir gezegene taşınmaya hazırlanan bir gencin, sadece arkadaşlarını bir gezgini kaçırmaları ve yola çıkmaları için işe alma fikrine karşı karar vermesiyle ilgili. bunun yerine yakın zamanda vefat eden babasının ölmekte olan arzusunu yerine getirme görevi.

'Crater' ana oyuncu kadrosu
21 Tur Eğlence / Disney Plus aracılığıyla görüntü

İncelemeler genel olarak sağlamdı, ancak pazarlama kampanyasının neredeyse tamamen yokluğu, kimsenin gerçekten bilmemesini sağladı. Krater hatta var olan bir şeydi ve sonuç olarak izlenme açısından kötü bir performans sergiledi. O zaman bile, Mouse House’un filmi içerik kitaplığından çıkarması ve çıkışından bu kadar kısa bir süre sonra varoluştan silmesi, tamamen şaşırtıcı olmasa da acımasız bir harekettir.

Onu daha da şok edici yapan şey, prömiyerinin yalnızca 12 Mayıs’ta yapılmış olması, yani Krater şirket, daha fazla ortalıkta dolaşmaya değmeyeceğine karar verene kadar tam olarak yedi hafta boyunca Disney Plus abonelerine açıktı. Kozmik hırsızlık iyi bir konsepte, hatırı sayılır bir bütçeye sahipti ve eninde sonunda devam eden bir favori olarak hayat bulmuş olabilir, ancak biri dağıtım haklarını güvence altına almak için devreye girmediği sürece, kimsenin onu bir daha asla görememe ihtimali belirgindir. .

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory